آمار

شما اینجا هستید

توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان ابوزیدآباد آران و بیدگل

مدیر کانون فرهنگی هنری «رشد» مسجد امام خمینی(ره) ابوزیدآباد از توزیع ۱۶۲ بسته معیشتی در بین نیازمندان این شهر از سوی موسسه خیریه حضرت ابوالفضل(ع) وابسته به این کانون خبر داد.

توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان ابوزیدآباد آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به نقل از خبرگزاری شبستان «حجت صبوحی» گفت: به مناسبت ایام فرخنده ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، ۱۶۲ بسته معیشتی از سوی مؤسسه خیریه حضرت ابوالفضل(ع) وابسته به کانون فرهنگی رشد مسجد امام خمینی(ره) در بین نیازمندان ابوزیدآباد توزیع شده است.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری رشد مسجد امام خمینی(ره) ابوزیدآباد افزود: این بسته ها شامل ۱۱۲ بسته مواد غذایی شامل برنج، قند، روغن، ماکارونی، رب گوجه فرنگی و ۵۰ بسته گوشت گرم گوسفندی است که در بین خانواده های نیازمند، ایتام و سادات ابوزیدآباد و بخش کویرات توزیع شد.

 

صبوحی افزود: برای تهیه بسته های مواد غدایی ۱۱۶ میلیون ریال و برای بسته های گوشت گرم، ۳۲ میلیون ریال توسط خیرین بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل هزینه شده است.

 

این فعال فرهنگی بیان داشت: موسسه خيريه حضرت ابوالفضل(ع) وابسته به كانون فرهنگی هنری «رشد» مسجد امام خمينی(ره) شهر ابوزیدآباد به عنوان يك موسسه مردم نهاد در سال ۱۳۹۰ به همت جمعی از جوانان خيّر نیک انديش، نمازگزاران، هيأت امنا، امام جماعت و توليت مسجد امام خمینی(ره) كار خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۹۲ به ثبت رسيد.

 

صبوحی خاطر نشان کرد: این مؤسسه خیریه در پيروی از سيره مولای متقيان علی(ع) به منظور گره گشایی بخشی از مشكلات معيشتی نيازمندان، در طول سال و مناسبت های مختلف، کمک های نقدی و بسته های کمک های غیرنقدی را در بین نیازمندان توزیع می کند.

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید