آمار

شما اینجا هستید

محرم عجین با فطرت مردم

نشست طلایه داران عرصه خبر در دفتر امام جمعه  شهر آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، به مناسبت روز خبرنگار امام جمعه شهر آران و بیدگل با خبرنگاران و فعالان رسانه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. طی این دیدار حجت الاسلام سلیمانی جوینانی ضمن اشاره به ظرفیت های ویژه شهرستان از جمله نیروی انسانی، حضور سرمایه گذاران، استعدادهای منحصر بفرد منطقه در زمینه گردشگری و توریسم، وجود بقاع متبرکه متعدد؛ افزود: علاوه بر ظرفیت های موجود موانع و مشکلاتی نیز بر سرراه توسعه روزافزون شهرستان وجود دارد.

مواردی مانند جاده های مواصلاتی اطراف شهرستان جهت خروج از بن بست جغرافیایی شهرستان، مساله محیط زیست ابوزیدآباد، مشکلات اقتصادی بر سر راه صنایع، عدم وجود موزه و گنجینه دفاع مقدس علیرغم رتبه برتر ایثارگری شهرستان، عدم استقلال برخی ادارات شهرستان، وجود بیمارستان های نیمه تمام، پیگیری و مشخص کردن مرزهای شهرستان طبق قانون، حفظ قرار داد تحکیم در شهرستان، پیگیری و توسعه صنایع تبدیلی، و تشکیل اتاق فکر رسانه شهرستان و تاسیس نهاد روحانیت مبارز و استفاده از ظرفیت آن را از موارد قابل پیگیری و مورد نیاز شهرستان یاد کرد که در اسرع وقت باید پیگیری و به سرانجام رسانده شود، وی تشکیل انجمن خبرنگاران را اتفاق میمونی دانست و همچنین از ایجاد سطح چهار در حوزه علمیه خواهران خبر داد.

امام جمعه شهر آران و بیدگل در ادامه به اشاره به نزدیکی ایام ماه محرم گفت: محرم ریشه در فطرت مردم دارد، و باید با رعایت کامل پروتکل و طبق فرموده مقام معظم رهبری برگزار گردد .

ایشان در ادامه به گرانی و وضع معیشت و اقتصادی را از مهمترین مشکلات جامعه برشمرد و افزود: بخشی از گرانی ها بعلت تحریم هاست و باید مقاومت کرد و قسمت دیگر مربوط به سو مدیریت ها و عدم توجه کافی به ظرفیت های داخلی طبق فرموده رهبر انقلاب، می باشد که با توجه مسئولین به ظزفیت های داخلی قابل رفع است.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/محمدرضا رحمتی آرانی

 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید