آمار

شما اینجا هستید

زانوی اقتدار قوه قضائیه بر گردن ظالمین و مفسدان

امام جمعه موقت آران و بیدگل گفت: استقلال، دانش و اقتدار از ارکان کارآمدی قوه قضائیه است و ایران در سایه عدالت و امنیت می تواند به اهداف متعالی خود برسد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام «علیرضا خدمتی نژاد» در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه آران و بیدگل با اشاره به سالروز سوء قصد نافرجام به جان رهبر انقلاب در ششم تیر سال ۶۰ گفت: تقدیر خدا این بود که ایشان پرچمی که امام راحل برافراشته را همچنان به احتزاز در آورد.

خطیب جمعه این هفته آران و بیدگل افزود: در سال ۶۰ دشمن اعلام قیام مسلحانه علیه نظام کرد و در صدر فعالیت آنان از بین بردن یاران انقلاب و ارکان نظام بود.

حجت الاسلام خدمتی نژاد، دهه ۶۰ را دهه تثبت انقلاب اسلامی خواند و گفت: شهادت امثال شهید باهنر، رجایی و بهشتی سبب تثبیت انقلاب شد و با خون شهدا، سند حقانیت آرمان های انقلاب امضا و ارزش های نظام و انقلاب تثبت شد.

امام جمعه موقت آران و بیدگل در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت هفته قوه قضائیه اظهار داشت: استقلال، دانش و اقتدار از ارکان کارآمدی قوه قضائیه است و ایران در سایه عدالت و امنیت می تواند به اهداف متعالی خود برسد.

خدمتی نژاد افزود: تفاوت دنیای غرب با کشور ما این است که امروز در میهن اسلامی ما زانوی اقتدار قوه قضائیه بر گردن ظالمین و مفسدان است اما در کشورهای غربی بر گردن مظلومان جهان است.

خطیب جمعه آران و بیدگل به دشمنی دیرینه امریکا و جنایات این کشور علیه ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: هر گونه مذاکره با امریکا خطاست و قدرت این کشور به بیان کارشناسان علم سیاست در حال افول است و این مقدمه ای برای فروپاشی است.

حجت الاسلام خدمتی نژاد افزود: امریکا و غرب در جریان مقابله با کرونا مدیریت ناکارآمد خود را نشان دادند و رسوایی ادعای حقوق بشری خود را برای جهانیان به اثبات رساندند.

وی در بخش پایانی خطبه های این هفته نماز جمعه به قطعنامه اخیر شورای حکام علیه ایران اشاره کرد و گفت: اروپا امروز سرسپرده امریکا و اسرائیل شده است و با خواسته آن ها علیه ایران قطعنامه صادر می کند و دشمن در این زمینه به هدف خود نخواهد رسید.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید