آمار

شما اینجا هستید

۶۰ قرآن آموز برگزیده آزمون سراسری قرآن و عترت از آران و بیدگل

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل از اهدای جوایز ۶۰ قرآن آموز برگزیده این شهرستان در هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ «سعید ضابطی» گفت: جوایز ۶۰ قرآن آموز برگزیده هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از شهرستان نمونه قرآنی آران و بیدگل به صورت متمرکز از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اهدا می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: تمامی قبول شدگان رشته های کتبی آزمون که حائز امتیاز ۱۰۰ شده اند، جایزه دو میلیون ریالی دریافت خواهند کرد. همچنین جهت تشویق سایر شرکت کنندگان در آزمون، به قید قرعه جایزه یک میلیون ریالی تعلق خواهد گرفت.

ضابطی تصریح کرد: ۱۴ شرکت کننده از شهرستان آران و بیدگل در رشته های حفظ جزء اول، حفظ  ۵ جزء اول، حفظ ۱۵ جزء اول، حفظ ۲۰ جزء اول، حفظ سوره بقره، حفظ ۵ جزء آخر و حفظ کل از مؤسسات فرهنگی قرآنی مجمع قاریان و حافظان هلال، امیرالمؤمنین(ع)، مهد قرآن و کریم ولایت و دو داوطلب آزاد حائز امتیاز ۱۰۰ شده اند که جوایز دو میلیون ریالی را دریافت خواهند کرد.

دبیرشورای توسعه فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: همچنین ۴۶ نفر از قبول شدگان در این آزمون در رشته های حفظ جزء اول، حفظ ۵ جزء اول، حفظ ده جزء ، ۱۵ جزء ، ۲۰ جزء ،۲۵ جزء اول، حفظ ۵ جزء آخر، حفظ جزء ۳۰، حفظ سوره بقره-،حفظ و ترجمه نهج البلاغه ، روخوانی قرآن کریم و سبک زندگی و سیره معصومین از مؤسسات فرهنگی قرآنی امیرالمؤمنین(ع)، مهد قرآن کریم و ولایت، جامعه بیت الزهرا(س)، مجمع قاریان و حافظان هلال(ع)، امام زمان(عج)،منتظران ظهور ابوزیدآباد و سه داوطلب آزاد جایزه یک میلیون ریالی را دریافت می کنند.

ضابطی در ادامه بیان داشت: قبول شدگان بایستی برای دریافت هدایای خود به تارنمای www.quranedu.ir  مراجعه و نسبت به ثبت و ارسال شماره شبای خود در سامانه مذبور اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه استان اصفهان بالاترین میزان قبول شده در هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت را در بین سایر استان‌ها داشته خاطرنشان کرد: شهرستان آران و بیدگل با شرکت یک هزار و ۱۵۸ قرآن آموز در هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در سطح شهرستان های استان اصفهان بالاترین میزان شرکت کنندگان در این آزمون را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید