آمار

شما اینجا هستید

رزمایش کمک مومنانه در شهرستان آران وبیدگل

هفتصد بسته معیشتی در ادامه رزمایش کمک مومنانه در شهرستان آران وبیدگل توزیع شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران وبیدگل گفت: در ادامه مرحله اول رزمایش کمک مومنانه سپاه آران وبیدگل بیش از هفتصد بسته معیشتی توزیع شد و این بسته ها در اختیار اقشار آسیب پذیر جامعه قرار گرفت.

سرهنگ حسن فخرل در آیین رزمایش طرح مواسات، همدلی و کمک مومنانه در مصلای نماز جمعه شهرستان آران وبیدگل اظهار داشت: با در پیش بودن نیمه ماه مبارک رمضان، دومین مرحله رزمایش طرح مواسات در راستای فرامین مقام معظم رهبری در آران وبیدگل آغاز شد.

وی با بیان اینکه این کمک ها توسط خیرین و بسیجان در شهرستان تهیه شده است، افزود: این بسته های حمایتی برای کمک به افراد نیازمند، کم برخوردار و خانواده هایی که دراثر شیوع ویروس کرونا، آسیب دیده اند، تهیه شده است.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: اقلام معیشتی شامل برنج، روغن، گوشت مرغ، گوشت قرمز و دیگر اقلام معیشتی است که با محوریت پایگاه های مقاومت بسیج در شهرها و روستاها در اختیار خانواده های بی بضاعت قرار می گیرد.

سرهنگ فخرل افزود: در این نوبت تاکنون بیش هفتصد بسته معیشتی به ارزش هر بسته  ۳۰۰ هزارتومان که مجموعا دویست وده میلیون تومان می باشد، توزیع می شود؛ که باید یادآور شد از ابتدای شروع رزمایش  تاکنون بیش از هشت هزار بسته معیشتی با کمک خیران توزیع شد که در مجموع شهرستان آران وبیدگل مجموعا در این طرح بسته معیشتی به ارزش بیش از سه میلیارد تومان توزیع نموده است.
وی افزود: بیش از هزار نهصد حامی تا کنون جذب و در راستای کمک مومنانه یار و مددکار ما شده اند.که شایسته تقدیر و تشکر بوده و انشااله کمک و یار انها مورد قبول درگاه خداوند قرار گرفته باشد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران وبیدگل همچنین از توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی در هفته آینده همزمان با شیهای قدر به ارزش 90 میلیون تومان خبر داد و یادآور شد: در این بسته ها اقلامی همچون برنج و دیگر اقلام معیشتی درنظر گرفته شده که در اختیار نیازمندان قرار می گیرد.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید