آمار

شما اینجا هستید

اجرای طرح "ضیافت علمدار" در شهرستان آران و بیدگل

 طرح ضیافت علمدار و توزیع۱۸۴ بسته معیشتی از سوی هیئت ابوالفضل(ع) فخارخانه آران و بیدگل در قالب رزمایش کمک مومنانه اجرا شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، «محسن کریمشاهی»  گفت: مرکز خیریه علمدار با هدف تمرکز و ساماندهی فعالیت های خیریه و شناسایی نیازمندان در محله فخارخانه به همت هیات امنای هیئت ابوالفضلی راه اندازی شد.

مسؤول هیئت حضرت ابوالفضل(ع) فخارخانه آران و بیدگل افزود: همچنین پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه در ماه مبارک رمضان ، خیرین محله فخارخانه با همکاری این مرکز خیریه تازه تاسیس، با اجرای طرح ضیافت علمدار، بیش از ۳۰۰ میلیون ریال به این موضوع اختصاص دادند.

کریمشاهی افزود: این مبلغ در قالب کارت هدیه و بن خرید طی دو مرحله در بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا در سطح محله فخارخانه توزیع شد.

کریمشاهی در ادامه بیان داشت: همچنین یکی از خیرین نیکوکار،  ۱۲ راس گوسفند قربانی و آن را جهت کمک به نیازمندان به مرکز خیریه علمدار کربلا وابسته به هیئت اهدا کرد.

مسؤول هیئت حضرت ابوالفضل(ع) فخارخانه آران و بیدگل افزود:  این نذورات در قالب ۱۸۴ بسته معیشتی به نیت حضرت ام البنین علیهاالسلام در بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید