آمار

شما اینجا هستید

فیلم داستانی دیدار آماده پخش شد

دیدار عنوان فیلم داستانی است با موضوع حال و هوای روزهای کرونایی رمضان که تولید آن مدتی پیش در پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت آغاز شده و هم‌اکنون آماده پخش از شبکه‌های سیما می‌باشد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛  دیدار عنوان فیلم داستانی است با موضوع حال و هوای روزهای کرونایی رمضان که تولید آن مدتی پیش در پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت آغاز شده و هم‌اکنون آماده پخش از شبکه‌های سیما می‌باشد.

میثم نیک فر کارگردان فیلم داستانی دیدار درباره موضوع فیلم چنین گفت: ماه رمضان ماه انس با قرآن است و محافل انس با قرآن هر ساله در این ایام از رونق و صفای خاصی برخوردار بود. متاسفانه امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و بسته بودن مساجد و مراکز مذهبی بسیاری از فیض بهره مندی از فیوضات محافل قرآنی محروم شدند ولازم بود در قالبی هنرمندانه و اثر گذار راه حل این مشکل به جامعه قرآنی منتقل شود .

فیلم داستانی دیدار به کوشش پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت و در یک فرصت زمانی بسیار کوتاه با فرمی مستند، تصویر برداری و کارگردانی شده است. دیدار سومین فیلم کوتاه تولید شده پیرامون موضوع کرونا توسط پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت است .

انتهای پیام/14

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید