آمار

شما اینجا هستید

تقدیر از فرشتگان سپید پوش

۲۰۰ نفر از مدافعان سلامت آران‌وبیدگل روز جمعه در آیینی با حضور جمعی از مسوولان و مجمع خیرین سلامت این شهرستان با اهدای هدایایی به ارزش ۳۶۰ میلیون ریال قدردانی شدند.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از ایرنا؛ عضو هیات مدیره خیرین سلامت آران‌وبیدگل در این آیین گفت: این روزها کادر درمانی شهرستان در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا هستند و رسالت و تعهد سنگینی در برابر سلامت جامعه بر عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشتند.

جعفر نمکی افزود: سفیدپوشانی که این روزها با وجود همه کمبودها و کاستی‌ها صبر پیشه کردند، بر اساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم فکر می‌کنند و با وجود روبه‌رو شدن با ناملایمات، عرصه خدمت را به جولانگاه تسویه حساب تبدیل نکردند.

وی بیان کرد: این روزها مردم بیش از گذشته قدرشناس خدمات کادر درمانی بیمارستان‌ها هستند و نسبت به سختی کار آنها و خدماتی که این قشر برای جامعه دارد، آگاه شدند که بخشی از آن در قالب تصویرها و فیلم‌هایی در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود.

عضو هیات مدیره خیرین سلامت آران‌وبیدگل اضافه کرد: در این شهرستان شاهد حضور ۳۰ نفر از بیماریاران بسیجی در کنار کادر درمانی برای مبارزه با کرونا بودیم که این از خودگذشتگی بی‌منت، بسیار ارزنده و قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه تا کنون افزون بر ۲۰ میلیارد ریال از سوی خیرین و مردم اهدا شده است، یادآور شد: این کمک‌ها در قالب خرید و اهدای دستگاه ونتیلاتور، اکسیژن‌ساز، تخت، ماسک، لباس حفاظت فردی و سایر اقلام بهداشتی و درمانی مورد نیاز بود و همچنان ادامه دارد.

نمکی افزود: در راستای ارایه خدمات بیشتر به بیماران دارای مشکلات تنفسی و مشکوک به کرونا همچنین تلاش کردیم تا دستگاه سی‌تی‌اسکن اهدایی از سوی خیرین سلامت هر چه زودتر در بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) آران‌وبیدگل راه‌اندازی شود.

وی همچنین از راه‌اندازی بخش رادیولوژی، درمانگاه و اورژانس این بیمارستان در دست ساخت تا پایان ماه جاری خبر داد و اظهارداشت: این طرح در زمان حاضر پیشرفت فیزیکی حدود ۶۰ درصدی دارد و نزدیک به ۱۰۰ میلیارد ریال از جانب خیرین سلامت برای اجرای آن هزینه شده است.

بیماری ویروسی کرونا ۲۰۱۹ (COVID-۱۹) نخستین‌بار در ووهان چین شناسایی شد و تا کنون به ۱۷۶ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی کاشان، شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در این منطقه به ۵۰۹ نفر رسیده است و در زمان حاضر ۳۲ نفر در بیمارستان سیدالشهدا (ع) آران‌وبیدگل بستری هستند.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه‌ها

کار خوب و پسندیده ای واقعا بود
+1
+1
-1

دیدگاه جدیدی بگذارید