آمار

شما اینجا هستید

نامگذاری مدرسه ای در شهرستان آران و بیدگل به نام حاج قاسم سلیمانی

در راستای گرامی داشت یاد و خاطره شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی، مدرسه نشاط در مرکز شهرستان آران و بیدگل به نام این شهید والامقام نامگذاری شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ در راستای گرامی داشت یاد و خاطره شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی، مدرسه نشاط در مرکز شهرستان آران و بیدگل به نام این شهید والامقام نامگذاری شد.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: دلاور مردی و رشادت های سردار سر افراز حاج قاسم سلیمانی در مقابله با جبهه کفر در اذهان همه آزادی خواهان و مبارزان با ظلم و ستم باقی خواهد ماند، چرا که آرامش  و امنیت روز افزون ایران اسلامی مرهون تلاش های مجاهدانه و جانفشانی های مخلصانه آن شهید والامقام است.

محمد معدن دار با بیان این که سپهبد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی حق بزرگی بر گردن همه ما دارد، خاطر نشان کرد: با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره جانفشانی های آن شهید والامقام  و داشتن نمادی برای الگو گیری قشر دانش آموز از این شهید والا مقام مدرسه ابتدایی  نشاط آران و بیدگل به نام سردار سرافراز اسلام و انقلاب شهید سپهبد قاسم سلیمانی نامگذاری شد.
گفتنی است مراسم رسمی تغییر نام این مدرسه قرار است در روز 12 بهمن ماه امسال و در آستانه اربعین شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی با حضور مسوولان برگزار شود.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید