آمار

شما اینجا هستید

9 دي‌ماه سالروز حماسه بزرگ ملت ايران

در آستانه فرارسيدن 9 دي‌ماه سالروز حماسه بزرگ ملت ايران، سرهنگ پاسدار حسن فخرل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران وبیدگل در بيانيه‌اي اين روز بزرگ و ماندگار در تاريخ ملت ايران را گرامی داشت.

9 دي‌ماه سالروز حماسه بزرگ ملت ايران

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، در آستانه فرارسيدن 9 دي‌ماه سالروز حماسه بزرگ ملت ايران، سرهنگ پاسدار حسن فخرل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران وبیدگل در بيانيه‌اي اين روز بزرگ و ماندگار در تاريخ ملت ايران را گرامی داشت.

بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و استکبار ستیزی انقلابی، دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادت های جوانمردان این خطه، جهاد اقتصادی و پیشرفت های چشمگیر در عرصه های مختلف علمی و ... جلوه های زرینی از سیر تکاملی هویت انقلابی و ولایتمداری مردم شریف ایران می باشند.
نهم دي ماه سال 88 به عنوان برگ زريني دیگر از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاريخ كشور ايران اسلامي، پيام ولايت‌مداري ملت بسيجي و قدرشناس را به جهانيان فرياد زد و مردم بصير و انقلابي با حضور پرشكوه و يكپارچه در آن راهپيمايي عظيم نشان دادند كه توطئه‌ها و نقشه‌هاي استكبار جهاني و نوكران دست‌آموز او نخواهند توانست در ادامه راه شهدا و امام شهيدان خلل ايجاد كنند.
سالروز 9 دي يادآور تجديد ميثاق امت اسلامي ايران با ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و ولايت است كه خود حاصل ژرفاي بصيرت و آگاهي ملت ايران و منبعث از فرهنگ عاشورا و حميت مذهبي است كه جهانيان را تسليم اراده خود كرد و خشم و عصبانيت دشمنان و منافقين ملت را همراه با انفعال و عقب‌نشيني از مواضع نادرست‌شان به ارمغان آورد.
9دی مقابله عاشورائیان با عاشورا ستیزان بود، یوم الله 9 دی؛ تصویر واقعی قدرت نظام جمهوری اسلامی و تصویری از سد نفوذناپذیر ملت ایران مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی بود. در یوم الله 9 دی؛ دست قدرت خدا در دفاع کامل از نظام و حریم ولایت بیرون آمده و انقلاب اسلامی را در مسیر خودش مستحکم تر از قبل قرار داد.
فتنه 88 نیز توطئه ای دیگر از دشمنان پنهان و آشکار در مصاف با انقلاب، نظام و مردم ایران بود که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران و خلق حماسه 9 دی نقش بر آب شد.
فتنه ای که دشمنان قسم خورده خارجی و ایادی مزدور داخلی در سال ۸۸ به پا کردند و هویت پلیدشان را با توهین به مقدسات و علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند شما مردم بزرگوار  با حضور مخلصانه و با قلبی آکنده از عشق به مکتب بساط آنرا برچیدید و نقشه شوم آن دیو سیرتان را برملا کردید.
آفرین به این عزم و ارده و هوشیاری شما مردم عزیز که هر کجا نیاز بوده با قدوم مبارکتان در میدان حضور ، نقش بی بدیل خود را در استحکام پایه های انقلاب ایفاء کرده اید.
مردم بصیر و ولایت‌مدار ایران اسلامی از فتنه پیچیده و توطئه خطرناک 1388 سربلند خارج شدند، اما باید بدانیم، فتنه و توطئه در مسیر انقلاب تمامی ندارد و تا این انقلاب در سایه ولایت فقیه و دین مبین اسلامی جلو می‌رود، دشمن برای آن توطئه‌چینی می‌کند و فتنه‌های بعدی متفاوت، پیچیده‌تر و به مراتب سخت‌تر است زیرا دشمن نیز از شکست‌ های خود تجربه می‌گیرد و با شیوه‌های متفاوت و بازیگران جدید و هر روز در لباسی به میدان می‌آید.
اگر مراقبت و از فتنه‌ها درس گرفته نشود، سرچشمه‌های فتنه قبلی، بازیگران، ابزارها و شیوه‌های آن شفاف نشود، در درک فتنه‌های آینده دشمنان اسلام و ایران دچار مشکل خواهیم شد و این نکته بسیار برای آینده و سلامت نظام و کشور مهم است که اگر از فتنه 88 ، حساسیت‌زدایی شود، دچار غفلت شده، در آینده در دام فتنه‌هایی به مراتب مهلک‌تر و پیچیده‌تری خواهیم افتاد؛ که نمونه ای از آنرا در اواخر آبانماه امسال مشاهده کردیم.
فتنه ای که به بهانه اعتراض به افزایش قیمت بنزین دستهای پیداوپنهان دشمنان ناکام ، بار دیگر کشوررادستخوش ناامنی وتعرض به جان ومال مردم دربرخی نقاط نمود وباردیگر هوشیاری وبصیرت آحاد مردم عزیز ، عوامل دشمن را درنیل به اهداف شومشان ناکام گذاشت .
ناحیه مقاومت بسیج آران وبیدگل ضمن گرامیداشت حضور عاشقانه ملت در 9دی 88 وحضورباشکوه بسیجیان در1 آذر98 سرتعظیم وتکریم دربرابر ملت رشید ایران فرودآورده وخودراخدمتگزار شبانه روزمردم فهیم می داند واز تمامی مسئولین در بخشهای مختلف انتظار دارد تمام توان ومجاهدت خود را برای کم کردن مشکلات مردم بکار گیرند چرا که خدمت صادقانه به مردم توفیق الهی است.

انتهای پیام/12
 

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید