آمار

شما اینجا هستید

افتتاح نخستین «گذر فرهنگی ورزشی» آران و بیدگل

مدیر محله عباس آباد از افتتاح نخستین گذر فرهنگی ورزشی شهرستان آران و بیدگل در پارک احمدآباد این شهرستان خبر داد.

نخستین «گذر فرهنگی ورزشی» آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ نخستین «گذر فرهنگی ورزشی» آران و بیدگل در پارک احمدآباد افتتاح شد. «نعمت الله قبایی» مدیریت محله و شورایاری محله عباس آباد گفت: نخستین «گذر فرهنگی ورزشی شهرستان آران و بیدگل» به همت شورایاری و مدیریت محله عباس آباد و با همکاری شهرداری ناحیه یک آران و بیدگل در پارک احمدآباد افتتاح شد.

مدیر محله عباس آباد آران و بیدگل افزود: این گذر با نام شهید والامقام «ابوالفضل عباسی» و با حضور خانواده معظم شهدا، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس اداره بهزیستی، مدیر ناحیه یک شهرداری، رئیس اداره ورزش و جوانان و مردم آران و بیدگل در محله عباس آباد رونمایی شد.

قبایی در خصوص اقدامات صورت گرفته از سوی شورایاری در خصوص گذر شهید عباسی گفت: هماهنگی با خانواده محترم شهید، پیگیری تغییر نام و نصب تابلو، پیگیری های مستمر در خصوص نقاشی و رنگ آمیزی تمام جدول های پیست دوچرخه سواری و پیاده روی، طراحی و نقاشی  چهار عدد خانه بازی «لی لی » در پیست پیاده روی جهت استفاده کودکان و ثبت متراژ در پیست پیاده روی از اقدامات انجام شده در این گذر است.

وی با اشاره به اینکه پروژه گذر فرهنگی ورزشی پارک احمدآباد، بیست و دومین پروژه از پروژه های شورایاری و مدیریت محله عباس آباد است، خاطر نشان کرد: به زودی طرح های فرهنگی و ورزشی بیشتری در این گذر برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل به عنوان نخستین و تنها محله است که پروژه شورایاری و مدیریت محله را در سطح استان اصفهان با همکاری مدیریت شهرداری ناحیه یک کلید زده است و قرار است طی پروژه «عباس آباد ۱۴۰۶» در مدت ۱۰ سال بیش از ۱۵۰ پروژه عمرانی، فرهنگی، ورزشی، سلامت و مبلمان شهری را از طریق شورایاری و مشارکت مردم محله عباس آباد با همکاری شهرداری ناحیه یک در محله عباس آباد اجرا نماید.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/14

 

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید