آمار

شما اینجا هستید

آغاز نام نویسی "هیجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت" همزمان با سراسر کشور در شهرستان آران و بیدگل

سعید ضابطی دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان آران و بیدگل، از آغاز نام نویسی "هیجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت" در قالب ۱۵رشته از ۱۲آبان ماه در این شهرستان خبرداد.

آغاز نام نویسی "هیجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت" همزمان با سراسر کشور در شهرستان آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل، سعید ضابطی از برگزاری "هیجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت" در شهرستان آران و بیدگل خبر داد و گفت: هیجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور دی و بهمن ماه سال جاری در این شهرستان برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: این آزمون در قالب ۱۵رشته و در۴ گروه امتحانی شامل «ترجمه و مفاهیم قرآن کریم» با ۲ رشته/ گروه «مفاهیم و معارف اهل بیت(علیه السلام)» با ۲ رشته/ گروه «آموزش های الکترونیکی» با ۲ رشته و « حفظ قرآن کریم» در ۹ رشته در این شهرستان برگزار خواهد شد.

سعید ضابطی با بیان اینکه آزمون رشته های الکترونیکی چهارشنبه و پنج شنبه ۲۵و ۲۶ دی ماه و آزمون رشته های کتبی پنج شنبه ۳بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود، اظهار داشت: علاقه‌مندان برای شرکت در این آزمون می‌توانند از دوازدهم آبان ماه به مدت یک ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی معاونت قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی www.quranedu.ir نام نویسی کنند.

دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان آران و بیدگل افزود: شرکت در تمامی رشته های آزمون برای همه داوطلبان مرد و زن بدون هیچ گونه محدودیت سنی آزاد می باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل، هدف از این آزمون را "سنجش و ارزیابی کمّی و کیفی عملکرد آموزشی مؤسسات و مراکز قرآنی کشور، ایجاد انگیزه در میان عموم مردم جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان برای فراگیری معارف قرآن و عترت ، راهبری آموزش های قرآن و عترت در مؤسسات و مراکز قرآنی سراسر کشور، شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآنی به ویژه در گروه سنی نوجوانان و جوانان، به روزرسانی و تکمیل بانک جامع اطلاعات قرآنی کشور در رشته های مختلف آموزش قرآن و عترت" عنوان کرد.

ضابطی با اشاره به اینکه شهرستان آران و بیدگل به عنوان شهر نمونه قرآنی شناخته شده ابراز امیدواری کرد تا شاهد حضور حداکثری علاقمندان و قرآن آموزان منطقه در این دوره از مسابقات قرآنی باشیم.

انتهای پیام/12

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید