آمار

شما اینجا هستید

نمایش بزرگ آیینی «حبیب حرم » به روی صحنه می رود

نمایش بزرگ آیینی «حبیب حرم » کاری از کانون  فرهنگی هنری امام زمان (عج) شهرستان آران وبیدگل با حضور جمع کثیری از هنرمندان تئاتر در ایام ماه صفر در تالار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل به روی صحنه می‌رود.

 

مجتبی هنرمند مدیر این پروژه در گفتگو با خبرنگار طاووس بهشت گفت : این اثر نمایشی یکی از بزرگ ترین پروژه های نمایشی کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) است که در یک بازه زمانی فشرده مراحل پیش تولید خود را طی می کند .در این اثر نمایشی بیش از 20 بازیگر اصلی و 15 بازیگر فرعی در 5 پرده به اجرای نقش می پردازند .

هنرمند افزود این پروژه یکی از متفاوت ترین پروژه های نمایشی کانون از حیث مدت زمان تولید و تعداد بازیگر اصلی می باشد. او افرود استقبال بی نظیر مخاطبان از آثار قبلی کانون توقعات را از این مجموعه بالا برده  و همکاران من تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا این نمایش به لطف الهی و عنایات سالار شهیدان(علیه السلام) اثری متفاوت و منحصر به فرد باشد .

مدیر این پروژه گفت : نمایش حبیب حرم برشی کوتاه از زندگی صحابی جلیل القدر امام حسین (علیه السلام ) حبیب بن مظاهر اسدی (سلام الله علیه ) است که به صورت غیر مستقیم به وقایع شهر کوفه و نهضت عاشورا می پردازد . کارگردانی این اثر را علی مفرد کویری یکی از هنرمندان صاحب سبک در حوزه نمایش های آیینی بر عهده دارد .  این نمایش با همکاری نهادهای فرهنگی شهرستان آران و بیدگل و مشارکت خیرین برگزار خواهد شد .  

نمایش بزرگ آیینی «حبیب حرم » از 8 لغایت 14 مهرماه در تالار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران وبیدگل به روی صحنه می‌رود.

پیش از این نمایش های آیینی سپیده خونین ، پیام سرخ و بانوی بی نشان توسط هنرمندان کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) آران وبیدگل به روی صحنه رفته است که این آثار با استقبال گسترده مخاطبان روبرو شده است .

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید