آمار

شما اینجا هستید

آران و بیدگل دارای بالاترین رتبه امنیت در استان اصفهان

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: شرایط در شهرستان آران‌وبیدگل بسیار مناسب بوده و از نظر امنیت در استان رتبه بالایی دارد.

آران و بیدگل دارای بالاترین رتبه امنیت در استان اصفهان

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سردار مهدی معصوم‌بیگی روز چهارشنبه در آیین معارفه فرمانده انتظامی آران‌وبیدگل بیان کرد: بر اساس آمارهای موجود این شهرستان ۲ درصد جمعیت استان اصفهان را در خود جای داده، درحالی‌که یک درصد از سرقت‌ها را شاهد است.

وی افزود: آران‌وبیدگل در حوزه راهنمایی و رانندگی هم رتبه بسیار خوبی دارد و میزان تخلفات ثبت شده در این شهرستان هم یک درصد است.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان با اشاره به اهمیت و لزوم مدیریت فضای مجازی اظهارداشت: پلیس فتای شهرستان آران‌وبیدگل نیز در این راستا از چند هفته گذشته تشکیل شده که البته مدیریت فضای مجازی به اراده و همکاری سایر دستگاه‌های ذی‌ربط نیز بستگی دارد.

وی با اشاره به استاندارد جهانی ۴ تا ۶ نیروی پلیس به ازای هر یک هزار نفر اضافه کرد: در سطح استان اصفهان کمبودهایی در این زمینه داریم اما تلاش‌ ماموران انتظامی همواره در جهت جبران آن بوده است.

معصوم‌بیگی یادآور شد: هفته‌ای نیست که نیروی انتظامی در کشور شهید تقدیم نظام و انقلاب نکند؛ این تلاش‌ها در راستای دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام تحت ولایت مقام معظم رهبری است.

امام‌جمعه آران‌وبیدگل نیز در این آیین با اشاره به نقش پررنگ نیروی انتظامی در حفظ امنیت و آرامش جامعه اسلامی، دغدغه مقام معظم رهبری در مورد مدیریت فضای مجازی و تبدیل شدن آن به پایگاهی برای دشمنان را مورد تاکید قرار داد.

آیت‌الله سید محمد موسوی افزود: منطقه نمونه گردشگری مرنجاب گستره بسیاری دارد و با توجه به میزان استقبال گردشگران، نیاز مبرم به ایجاد پاسگاه انتظامی در آن منطقه احساس می‌شود.

فرماندار آران‌وبیدگل هم در ادامه گفت: نقش نیروی انتظامی در حفظ امنیت و آرامش جامعه بر شخصی پوشیده نیست، چرا که امنیت شاخص مهمی در پیشرفت کشور به شمار می‌آید که این مهم نتیجه تلاش‌های بی‌وقفه نیروهای مسلح ما از جمله نیروی خدوم انتظامی بوده است.

اسماعیل بایبوردی تصریح کرد: با این وجود ساختار سازمانی نیروی انتظامی آران‌وبیدگل مربوط به زمانی است که این شهرستان، بخش بوده که انتظار می‌رود فرمانده انتظامی استان اصفهان نسبت به ارتقای آن اقدام کند.

وی با اشاره به فعالیت بیش از ۸۰۰ کارخانه و پنج هزار واحد صنفی در آران‌وبیدگل اضافه کرد: این شهرستان همچنین ظرفیت‌های بی‌مانندی از جمله در حوزه گردشگری کویری دارد که مدیریت و نظارت بر همه اینها نیازمند افزایش امکانات و نیروی انسانی است.

مسعود سپهوند در ادامه این آیین تکریم و سرهنگ علیرضا محمدی به عنوان فرمانده انتظامی جدید شهرستان آران‌وبیدگل معارفه شد.

 

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید