آمار

شما اینجا هستید

تجليل از اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان های کاشان و آران و بیدگل

آیین بزرگداشت روز خبرنگار و تقدیر از اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به همت دفتر نماینده مردم و به میزبانی اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی کاشان در سالن همایش های این مرکز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ آیین بزرگداشت روز خبرنگار و تقدیر از اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به همت دفتر نماینده مردم و به میزبانی اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی کاشان در سالن همایش های این مرکز برگزار شد.

در ابتدای این برنامه دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی ضمن خیرمقدم و تبریک روز خبرنگار و عید سعید غدیرخم و تشریح برخی موضوعات و مسائل روز کشور به سوالات تعدادی از خبرنگاران حاضر در مراسم پاسخ داد.

سپس آیین بزرگداشت اصحاب رسانه و مطبوعات کاشان و آران و بیدگل با حضور نماینده مردم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل و سرپرست دفتر خبری کاشان برگزار شد.

در این مراسم ابتدا با تقدیم لوح‌های تقدیر و هدایا از سادات خبرنگار، فعال در مطبوعات منطقه بمناسبت عید سعید غدیرخم تجلیل بعمل آمد.

در ادامه برنامه تعدادی از پیشکسوتان بازنشسته و قدیمی عرصه خبر و رسانه از جمله آقایان ابوالفضل دانش، حاج حسین آبرحیمی، محمد جواد دهقانی، مرتضی شریف، عباس خوش عمل کاشانی، محمد میرزابیگی و علی اکبر شعبانی با اهدا لوح تقدیر و هدیه تکریم شدند.

به ابتکار دفتر نماینده مردم برای نخستین بار در این آیین از متصدیان دکه ها و کیوسک های روزنامه فروشی و دو چاپخانه فعال در چاپ نشریات و روزنامه های کاشان و آران و بیدگل که از حلقه های مهم فرهنگی و مطبوعات شهر اما کمتر دیده شده در این گونه برنامه ها هستند قدردانی شد.

در این بخش از آقای عسگریِ منتظر قائم مدیر چاپخانه قائم و خانم نرجس اصولی مدیر چاپخانه امیران و دکه دارن فروش روزنامه و محصولات فرهنگی از جمله آقای علیرضا ناظری دکه روزنامه فروشی واقع در میدان معلم، محمد علی عطوفی دکه روبروی فرمانداری، مهدی صفاری دکه واقع در خیابان امبرکبیر، رمضانعلی صادقی دکه میدان پانزده خرداد، احمد رضا جعفرزاده روبروی بیمارستان نقوی ، جواد زواری میدان امام حسین و آقایان علی زواره ای و حسن تفضلی دکه داران روزنامه فروشی و محصولات فرهنگی در شهرستان آران و بیدگل تقدیر بعمل آمد.

در بخش بعدی این مراسم نیز از خبرنگاران و نمایندگان نشریات، رسانه‌های مکتوب و مجازی، محلی و سراسری و تصویری و نوشتاری منطقه تقدیر بعمل آمد.

از جمله نمایندگان و خبرنگاران دفتر خبری صدا و سیما، رادیو کاشان، روزنامه سراج، نشریات آرمان، مردم سیلک، سلام کاشان، منادی شهر، انتظار، صبح روستا، سیلک، جوان کویر،  بهشت پنهان،
خبرنگاران خبرگزاری های ایرنا، فارس، ایسنا، ایمنا، مهر، رسا، حوزه، شبستان، تسنیم، عصر فرش، ایکنا، بسیج، باشگاه خبرنگاران در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل.
پایگاه های خبری اهل کاشانم، پورتال کاشان، ربیع، کاشان نیوز، کاسیان نیوز، طاهری ها، مشکات آنلاین، طاووس بهشت، عصر کاشان، کاشان آنلاین و کاشان اول
دفاتر روزنامه های کشوری در کاشان و آران وبیدگل از جمله روزنامه های کار و کارگر، جوان، جمله، نسل فردا، جمهوری اسلامی، عصر توسعه، ایران، رسالت، اطلاعات، قدس، عصر صنعت

 در انتهای این مراسم نیز از تعدادی از رسانه های فعال مجازی منطقه تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید