آمار

شما اینجا هستید

محفل انس با قرآن کریم به مناسبت" دهه امامت و ولایت" در شهرستان آران و بیدگل

برگزاری محفل انس با قرآن کریم در امامزاده قاسم بن علی النقی (ع) شهرستان آران و بیدگل همراه با کارگاه آموزشی صوت و لحن قرآن با حضور «دکتر شعاعی»

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ محفل انس با قرآن کریم به همت مؤسسه مهد قرآن کریم و ولایت شهرستان آران و بیدگل و با حضور قاریان ملّی و بین المللی شهرستان در حضور استاد شعاعی درحرم مطهر باب المراد امامزاده قاسم بن علی النقی (ع) برگزارشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه در این محفل نورانی، قاریان شهرستان ضمن قرائت قرآن کریم، از نحوه قرائت استادان میهمان بهره بردند ادامه داد: استاد شعاعی با اشاره به وجود چنین قاریانی در سطح شهرستان ابراز خرسندی نموده و لقب شهر نمونه قرآنی را زیبنده این منطقه فرهنگی قرآنی دانست.

دبیر توسعه و ترویج فعالیتهای فرهنگ قرآنی شهرستان آران و بیدگل افزود: کارگاه آموزشی تخصصی صوت و لحن با حضور استاد "شعاعی" قاری و داور بین المللی و کارشناس شبکه قرآن صداوسیما به همت مؤسسه مهد قرآن کریم و ولایت شهرستان آران و بیدگل به صورت تخصصی به مدت ٢ساعت با حضور١٠٠ نفر از علاقمندان ویژه تمامی سنین، قرآن آموزان نوجوان و بزرگسال برگزار شد.

سعید ضابطی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی که با حضورگسترده قران آموزان همراه بود را مهارت‌افزایی قاریان قرآن کریم در رشته صوت و لحن و تجوید و آمادگی جهت شرکت در مسابقات قرآنی سراسری عنوان کرد.

خاطرنشان می شود: استاد دکتر شعاعی قاری و داور بین المللی و کارشناس شبکه قرآن صداوسیما است همچنین شیوه های آموزشی جدید جهت حفظ قران و فراگیری صوت و لحن و تجوید را ابداع نمودند.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید