آمار

شما اینجا هستید

احداث پردیس سینمایی امید در شهر ابوزید آباد شهرستان آران و بیدگل

پردیس سینمایی امید به مساحت ٢٠٠٠مترمربع در شهر ابوزیدآباد آران و بیدگل احداث می شود.

 احداث پردیس سینمایی امید در شهر ابوزیدآباد آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سعید ضابطی از احداث پردیس سینمایی طرح امید در شهر ابوزیدآباد آران و بیدگل خبر داد و گفت: بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و سازمان امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باتوجه به درخواست شهرداری ابوزیدآباد نشست بررسی و جانمایی احداث پردیس سینمایی برگزارشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: طی مکاتبات و رایزنی های انجام شده کمیسیون بند٢ احداث سینما تشکیل و موافقت اصولی اولیه از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان صادر شد.

سعید ضابطی هدف از احداث پردیس سینمایی را؛ ایجاد زیرساختهای فرهنگی هنری در شهرهای تابعه شهرستان آران و بیدگل بمنظور انجام برنامه های فرهنگی هنری و همچنین نیاز شهر ابوزیدآباد به سالن سینما به عنوان یکی از نیازهای مهمّ و ضروری مردم این شهرعنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه طرح سینمای امید مختص شهرهای زیر٥٠/٠٠٠نفر جمعیت می باشد، ادامه داد: شهرداری ابوزیدآباد در راستای اجرای این طرح، زمینی را در بهترین نقطه شهر(بلوار اصلی) به مساحت ٢٠٠٠مترمربع به این امر اختصاص داده است.

خاطرنشان می شود: نشستی در راستای بررسی و جانمایی احداث پردیس سینمایی در راستای اجرای طرح سینما امید در شهر ابوزیدآباد با حضور شهردار و شورای اسلامی شهر و نمایندگان ادارات راه و شهرسازی و نیروی انتظامی شهر ابوزیدآباد برگزارشد.پس از تأیید نهایی طرح توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی مراسمی احداث سینما آغاز خواهدشد.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید