آمار

شما اینجا هستید

جشنواره زینبی گل و گلاب

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: با هدف رونق تولید، حمایت از کالای ایرانی و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی جشنواره اسلامی گل و گلاب در جوار حرم مطهر امامزاده بی بی زینب (س) آران و بیدگل برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان؛ جشنواره اسلامی گل و گلاب در آران و بیدگل برگزار می‌شود.

 مهدی حافظیان رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل اظهار کرد: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده و هماهنگی‌های به عمل آمده در قالب طرح ضیافت الهی و با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، حمایت از کالای ایرانی و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی جشنواره اسلامی گل و گلاب در جوار حرم مطهر امامزاده بی بی زینب (س) آران و بیدگل برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم در روز پنجشنبه ساعت 21:30 مصادف با هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان با‌ حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار می‌شود تا در این مراسم تولیدات و محصولات مختلف مردم یزدل معرفی شوند و گلاب تولیدی از گلستان‌های یزدل نیز به حرم مطهر حضرت زینب(س) اهدا شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: این مراسم با همکاری و مشارکت اعضای هیئت امناء امامزاده بی بی زینب (س)، شورای بخش مرکزی، انجمن دوستداران میراث فرهنگی، پایگاه‌های بسیج یزدل، شرکت تعاونی الغدیر و عزیزانی که در صنف تولید گلاب مشغول بکار هستند در جوار حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/14

 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید