آمار

شما اینجا هستید

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل به مناسبت بیستم فروردین روز هنر انقلاب اسلامی

سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل به مناسبت بیستم فروردین روز "هنر انقلاب اسلامی" پیامی را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل به مناسبت بیستم فروردین روز "هنر انقلاب اسلامی" پیامی را منتشر کرد.

                                                                 به نام خالق هنر
" زمانی که خداوند متعال از خاک، دلی سرخ را آفرید هنر متولد شد و به واقع انسان محصول هنرمندی خداوند هنرآفرین است و جهان هستی ، تجلی هنر حق تعالی.
در دل استان اصفهان که مهد فرهنگ و هنر و تمدن اسلامی می باشد شهرستانی کویری از نظر جمعیتی به خود اختصاص داده است و درمیان این تعداد شهداء عزیز و گرانقدر ،68 لاله پرپر شده این خطه کویری دستی به قلم هنر داشته و فعالیت هنری انجام می داده اند.
تقارن روز هنر انقلاب اسلامی را با میلاد سرور و سالار شهیدان کربلا ابا عبداله الحسین (ع) که جهان هنرمندتر از آزادمرد هستی را به خود ندیده و تقویم روزگار روزی پُر هنر و هنرنمایی تر از عاشورا ندیده و نخواهد دید به فال نیک گرفته و این روز بزرگ و میلاد عظیم را بر تمامی اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه تبریک عرض می نمایم .
هنرمندان شهرستان بویژه هنرمندان نسل جوان، روز هنر انقلاب اسلامی را به عنوان تلنگری بدانند برای قدر دانستن داشته های هنری منطقه و برای تداوم جریان هنر انقلاب اسلامی باید تلاش کنند تا بر اساس علاقه و باور قلبی و ایمانی قوی در این عرصه گام برداشته و آثار هنری ارزشمند- اصیل – فرهنگ ساز و بر پایه ارزشهای انقلابی برای مردم شهرستان شهیدپرور آران و بیدگل خلق نمایند."
سعید ضابطی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
شهرستان آران و بیدگل

انتهای پیام/14

 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید