آمار

شما اینجا هستید

حضور جناب آقای سعادتی در محل اجرای نمایش بزرگ آیینی بانوی بی نشان

در یازدهمین شب اجرای نمایش بزرگ آیینی بانوی بی نشان سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل میزبان جناب آقای سعید سعادتی معاونت فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشوربود.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، شب گذشته جناب آقای سعید سعادتی معاونت فرهنگی هنری ستاد فرهنگی هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشوره در محل اجرای نمایش آیینی بانوی بی نشان حضور یافته و پس از تماشای این نمایش آیینی طی سخنانی گفت:

بنده به نوبه خودم تشکر می کنم از همه عوامل که زحمت کشیده و این برنامه را آماده کردند. بانوی بی نشان هم در فرم یک هنر ترکیبی بود و هم در محتوا. در فرم تئاتر بخشی از جلوه های تئاتر مدرن، تعزیه، جلوه های سمعی و بصری، صوت و ترکیبی از سرود و نوحه خوانی و مدیحه سرایی قابل مشاهده است. در محتوا دریچه ای باز شده از دنیای امروز، از وضعیت مادران شهدای گمنام، که این فرهنگ شهید و شهادت و ایثار، سپس به یک عقبه بعنوان هویتی بنام هویت حسینی-مکتب فاطمی پرداخته شده است. در بخش الگودهی هم این تئاتر موفق بود و مطلب دیگر آنکه با توجه به ایام فاطمیه سیره زندگی حضرت زهرا (س) برای این تئاتر انتخاب شده است.
اسلام اهمیت ویژه ای برای بانوان در عرصه های مختلف قایل است و ما نمونه اش را در این تئاتر شاهد بودیم.کوچه های بنی هاشم اثرگذارترین صحنه نمایش بود که همه را متاثر کرد و ما به تاسی از مکتب اهل بیت متاثر شدیم. از تمامی عوامل تشکر می نمایم و خواهشمندم بر این هنر مصر باشند.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/14

 

 

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید