آمار

شما اینجا هستید

شهر در انتظار نشانی از بانوی بی نشان

**آنچه در بزرگترین رویداد هنری شهرستان مهمان چشمانتان خواهد بود...

این روزها گروهی هفتاد نفره از هنرمندان و بازیگران شهر در تکاپویند تا بزرگترین رویداد هنری شهرستان را به نمایش بکشند. رویدادی که نه تنها هنرمندان و بازیگران این پروژه عظیم هنری را، بلکه بسیاری دیگر از فعالان و دغدغه‌مندان عرصه فرهنگی شهرستان را نیز به خود فراخوانده است، تا آنچه را که در خور این ایام است به چشمان مخاطب هدیه کنند. این اثر فاخر که در قالب نمایش (تئاتر) به اجرا در خواهد آمد، روایتی است شیوا از مادری که بدنبال گمشگسته ایست که سالها پیش در ولوله آتش و غبار، او را گم کرده است و امروز پس از سال‌ها چشم انتظاری، چشمانش به روی مادر گمشده‌ای باز می شود که خود به تنهایی مادر تمام گمگشتگانِ گمنام مسیر حقیقت و راستی است. این نمایش روایتی است به یادماندنی از آغاز خوشبوترین بوته یاس آفرینش تا پایانی به وسعت ابدیت برای کبودترین یاس خلقت، روایتی که هیچگاه عطر خوشش از ذهن بدر نخواهد شد. روایتی از عظمت و مظلومیت و سرشار از صحنه‌های بکر خلوت و حضور، نمایشی نه به بزرگی صاحب آن بلکه تنها تحفه ای کوچک برای تقدیم به ساحت بزرگترین بانوی خلقت، نمایشی با عنوان " بانوی بی نشان".

این اثر هنری، برگرفته از کتاب کشتی پهلو گرفته اثر سید مهدی شجاعی می باشد، که توسط سید حسین فدایی حسین در قالب نمایشنامه به نگارش درآمده است. بزرگترین پروژه هنری که برای اولین بار در شمال استان اصفهان به روی صحنه می‌رود روایتی است از زندگی حضرت فاطمه زهرا (س)، که با هنرمندی تمام، صحنه‌های حساس از وقایع صدر اسلام را در مقابل چشمان مخاطب بصورت زنده به اجرا در می آورد.

 نمایش "بانوی بی نشان" که محصول گروه تئاتر کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) شهرستان آران و بیدگل است از تاریخ 25 بهمن ماه الی 4 اسفند ماه 96 در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل به روی صحنه خواهد رفت. در پایان کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) از تمام آنانکه محبت حضرت مادر (س) را در سینه دارند، دعوت بعمل می آورد تا قدم بگذارند و چشمانشان را مهمان این بزم معنوی کنند.

انتهای پیام/فاطمه بی خوابی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید