آمار

شما اینجا هستید

فراخوان جشنواره «رسول آفتاب» با عنوان «من انقلابی‌ام» منتشر شد

فراخوان پنجمین جشنواره مردمی «رسول آفتاب» با عنوان «من انقلابی‌ام» در بخش‌های داستان کوتاه، خاطره، شعر، عکس و کاریکاتور منتشر شد.

من انقلابی ام

طاووس بهشت: فراخوان پنجمین جشنواره مردمی رسول آفتاب با عنوان «من انقلابی‌ام» در بخش‌های داستان کوتاه، خاطره، شعر، عکس و کاریکاتور منتشر شد.

این فراخوان در موضوع‌های فتنه، بیداری و اقتصاد مقاومتی در سطح ملی و بین‌المللی است و علاقمندان و پژوهشگران تا 10 آذرماه می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره به نشانی info@rasouleaftab.ir ارسال کنند.

فتنه 88 و بازگشت فتنه گران، تحریف خط امام خامنه ای و امام خمینی(ره)، اسلام تکفیری و تشیع انگلیسی و فتنه صهیونیستی در حج 1394 از موضوع های مربوط به فتنه است و همچنین اقتصاد مقاومتی، مدافعان حرم، فلسطین خاکریز اول مسلمانان و جبهه هسته ای و موشکی از دیگر موضوع های این جشنواره است.

در موضوع بیداری نیز علاقه مندان می توانند آثار خود را درباره بیداری اسلامی و روشنگری جهانی، نامه امام خامنه ای به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، نهضت پیاده روی اربعین و همچنین بیدارمردان واقعه 7 تیر 1360 به دبیرخانه این جشنواره بفرستند.

مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان به همت موسسه فرهنگی هنری رسول آفتاب و با حضور اندیشمندان، پژوهشگران و هنرمندان در روز نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت برگزار خواهد شد.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید