آمار

شما اینجا هستید

تقدیم مدال جهانی نخبه ریاضی شهرستان به مردم غزه

در یک اقدام ارزشی و قابل تقدیر، امیرحسین قاسمی نصرآبادی نفر دوم مسابقات المپیاد جهانی ریاضی مدال نقره خود را به مردم مبارز و ستم دیده غزه تقدیم کرد.

امیرحسین قاسمی نصرآبادی

طاووس بهشت: نخبه ریاضی اهل شهرستان آران و بیدگل در یک اقدام ارزشی و قابل تقدیر مدال نقره مسابقات المپیاد جهانی خود را به مردم مبارز و ستم دیده غزه تقدیم کرد.

امیرحسین قاسمی نصرآبادی  ریاضیدان سفیدشهری که در آزمون المپیاد ریاضی واترلو کانادا مدال نقره مسابقات را به دست آورده بود این مدال را به نشانه اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی و همراهی و همدردی ملت ایران با ملت فلسطین به مردم مبارز و ستم دیده غزه تقدیم کرد. 

گفتنی است امیرحسین قاسمی نصرآبادی متولد بهمن ماه ۷۶ بوده و از عناوین وی می توان به برگزیده تیم ملی ریاضی ایران، منتخب آزمون جهانی ریاضی دانشگاه واترلوکانادا و عضو ارشد ریاضیدانان اشاره کرد.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه‌ها

کار بسیاز ارزنده ای است از ایشان و فکر می کنم برای اولین بار در شهرستان دارد این گونه اتفاق ها رخ می دهد و واقعاً باید از ایشان تشکر کرد ولی خب یک گلایه هم به نظرم اینجا مطرح است و آن اینکه چرا این قبیل اقدام ها در شهرستان را سایت های خبری منطقه ما پوشش نمی دهند؟؟؟ آیا اینگونه کارها خبر به حساب نمی آید؟؟؟ آیا سایت های خبری شهرستان اقدام های ارزشی این چنینی را فاقد ارزش پوشش می دانند؟؟؟ البته تعجب من بیشتر می شود وقتی که می بینم بعضی از آنها آب خوردن فلان رئیس اداره را پوشش می دهند ولی اینگونه کارها را نه!!! آیا آنها فقط از خبرنگاری دامن زدن به اختلافات و داغ کردن حواشی را یاد گرفته اند؟؟؟ به هر حال من باز هم بر خود لازم می دانم از این اقدام این نخبه عزیز تشکر کنم و برای موفقیت های آینده ایشان دعا کنم. دست مریزاد
+1
+1
-1

منم از ایشون تشکر میکنم انشاالله بیشتر تو کارش موفق باشه و با علم خود قدمی برای مسلمانان برداره
+1
-1
-1

دیدگاه جدیدی بگذارید