آمار

شما اینجا هستید

مسابقه عکاسی ویژه روز جهانی قدس

پایگاه اطلاع رسانی طاووس بهشت به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس از همه حاضران در این راهپیمایی سراسری و به خصوص عکاسان، دعوت می کند تا با تکیه بر توان و ظرفیت هنری خود جلوه های حماسی این روز را به تصویر بکشند و برای ما ارسال نمایند.

طاووس بهشت: پایگاه اطلاع رسانی طاووس بهشت با هدف نمایش جلوه های باشکوه حرکت های مردمی در دفاع از آرمان های فلسطین و ثبت لحظه های پرشور راهپیمایی روز قدس با استفاده از هنر تاثیرگذار عکاسی، مسابقه عکس ویژه روز جهانی قدس را برگزار می نماید.

تمامی علاقه مندان به هنر عکاسی می‌توانند ضمن شرکت در راهپیمایی روز قدس، با تکیه بر توان و ظرفیت هنری خود جلوه های حماسی این روز را با دوربین ها و تلفن همراه خود ثبت نمایند.

نکات مورد توجه در ارسال تصاویر:

- عکس ارسالی شما دارای یکی از پسوندهای jpg  و یا png و یا jpeg  باشد و حجم آن حتی الامکان بیشتر از ۲ مگابایت نباشد.

- ارسال مشخصات صاحب آثار از قبیل نام و نام خانوادگی و ترجیحا شماره تماس به همراه آثار الزامی است.

- لازم نیست عکس ها حتما خبری باشند. شما می‌توانید عکس های خود را با موبایل و یا دوربین عکاسی از راهپیمایی روز قدس، برنامه هایی چون به آتش کشیدن نماد آبلیسک و پرچم اسرائیل و امریکا در روز قدس و یا یک اتفاق و یا سوژه جالب از حواشی راهپیمایی روز قدس گرفته و برای ما ارسال کنید.

- حتی الامکان یک عنوان مناسب برای عکس خود انتخاب کنید و سایر توضیحات دیگر را همراه با عکس خود برای ما به زبان و فونت فارسی ارسال نمایید.

نحوه ارسال آثار:

- علاقه مندان برای شرکت در مسابقه می بایست عکس های خود را تا تاریخ 5 مردادماه 1393 به نشانی رایانامه info@tavoosebehesht.ir ارسال نمایند.

در پایان تصاویر برگزیده با نام و مشخصات عکاسان در پایگاه اطلاع رسانی طاووس بهشت منتشر و به عکس های برگزیده از نگاه داوران هدیه ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

گفتنی است علاقمندان می‌توانند تصاویر و مطالب تولیدی خود از راهپیمایی روز قدس و در تمام موضوعات مرتبط را به نشانی info@tavoosebehesht.ir ارسال نمایند.

منتظر شکار لحظه های شما از حماسه آفرینی امت مسلمان در این روز به یاد ماندنی هستیم.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه‌ها

چه عجب یکی تو شهر پیدا شد از این کارا هم بکنه...به هر حال کار شایسته تقدیری است.
+1
+1
-1

سلام باید فقط یک عکس فرستاد یا چندتا عکس هم می توانیم بفرستیم؟
+1
-1
-1

سلام، هیچ گونه محدودیتی در زمینه تعداد عکس ها وجود ندارد.
+1
+1
-1

برندگان را اعلام نمی کنید؟
+1
-1
-1

با سلام و عرض معذرت بابت تاخیر پیش آمده، باید حضورتان عرض شود که آثار ارسالی در نوبت داوری قرار دارند و انشاا... در اولین فرصت برندگان اعلام خواهند شد. باز هم عذرخواهی ما را بپذیرید.
+1
+1
-1

برندگان؟؟؟؟
+1
+1
-1

:|
+1
+1
-1

دیدگاه جدیدی بگذارید