آمار

شما اینجا هستید

نماهنگ «ایستاده‌ایم؛ تا آخرین قطره خون»

نماهنگ «ایستاده‌ایم؛ تا آخرین قطره خون» که چهارشنبه گذشته (۲۷ مردادماه) در سالن سوره حوزه هنری رونمایی شده بود، منتشر شد.

download

طاووس بهشت: نماهنگ «ایستاده‌ایم؛ تا آخرین قطره خون» به کارگردانی محمدباقر مفیدی کیا و خوانندگی حسین حقیقی منتشر شد.

این نماهنگ به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه محصول باشگاه فیلم سوره حوزه هنری، 27 مردادماه در تالار سوره حوزه هنری و در حضور مسئولین، هنرمندان و استقبال پرشور مخاطبان رونمایی شد و هم‌اکنون از شبکه‌های مختلف رسانه ملی پخش می‌شود.

«ایستاده‌ایم؛ تا آخرین قطره خون» که قسمت دوم نماهنگ معروف «ایستاده‌ایم» است، نظیر قسمت نخست آن، داستان گروهی جوان انقلابی است که این بار در حاشیه یک روز گرم در خلیج‌فارس، دست‌به‌کاری خارق‌العاده می‌زنند. این نماهنگ روایتی است از ماجرای تلخ سقوط هواپیمای پرواز 655 در خلیج فارس و حضور ناوهای آمریکایی در این منطقه.

این نماهنگ که تولید آن بیش از 2 سال زمان برده است، از 50 نمای فول سی جی و 170 نمای ترکیبی از سی جی و رئال تشکیل‌شده است. جلوه‌های ویژه میدانی و بصری پیچیده و ویژه این نماهنگ، به‌طور کامل توسط نیروهای ایرانی و در داخل کشور انجام‌شده است.

قسمت نخست این نماهنگ 3 سال پیش منتشر شد و تقدیر رهبر انقلاب را نیز در پی داشت.

عوامل نماهنگ «ایستاده‌ایم؛ تا آخرین قطره خون» عبارت‌اند از؛ نویسنده و کارگردان: محمدباقر مفیدی کیا، تهیه‌کننده: محمدرضا شفاه، شاعر: محسن رضوانی، آهنگساز و تنظیم‌کننده: امید روشن‌بین، خواننده: حسین حقیقی، مدیر تولید: سید حسین یعقوبی، مدیر تصویربرداری: فرشاد محمدی، جلوه‌های ویژه میدانی: رضا ترکمان، طراح گریم: حسین صالحیان، طراح صحنه و لباس: پیام حسین سوری، صدابردار: مهدی علیپور، طراحی و ترکیب صدا: سید علیرضا علویان، تدوین: ابوذر حیدری، مدیر جلوه‌های ویژه رایانه‌ای: جواد مطوری، محصول: باشگاه فیلم سوره حوزه هنری.

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید