آمار

شما اینجا هستید

اجرای ۱۰۰ عنوان برنامه هم زمان با گرامیداشت هفته بسیج

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین آران و بیدگل گفت: هم زمان با گرامیداشت هفته بسیج در کشور ۱۰۰ عنوان برنامه با محوریت کمک به اقشار مستضعف و مقابله با ویروس کرونا برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سروان پاسدار محمد رضا عبدالله آبادی با بیان اینکه برنامه‌های هفته بسیج از ۳۰ آبان ماه تا ۶ آذرماه در سطح مناطق و پایگاه ها برگزار می‌شود، اظهار کرد: در طول این هفته ۱۰۰ عنوان برنامه مختلف فرهنگی و هنری در نقاط مختلف برگزار خواهد شد.

وی حضور بسیج در صحنه‌های خدمت رسانی را بی منت عنوان کرد و افزود: شجره طیبه بسیج یادگار حضرت امام خمینی (ره) برای حفظ و حراست از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ایجاد روحیه جهاد در بین مردم ایجاد شده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین به شیوع ویروس کرونا در کشور و ایجاد مشکلات اقتصادی برای مردم اشاره کرد و گفت: بسیج در خدمت رسانی به مردم در زمان‌های مختلف آمادگی کامل داشته و از اولین روزهای شیوع کرونا در صف مقدم مقابله با این ویروس قرار داشت.

عبدالله آبادی از برگزاری مجازی و غیر حضوری مراسم هفته بسیج امسال به دلیل شیوع کرونا خبر داد و گفت: اعزام اکیپ‌های ویزیت رایگان به مناطق نیازمند و نیز توزیع اقلام بهداشتی برای پیشگیری از کرونا از جمله برنامه‌های این هفته خواهد بود.

وی ایجاد امید در بین مردم را از اهداف برنامه‌های بسیج عنوان کرد و افزود: در شرایط سخت اقتصادی و نیز تحریم‌های ظالمانه دشمنان مردم نیازمند به حمایت تمام دستگاه‌های اجرایی و نهادهای حمایتی هستند که بسیج نیز در کنار این دستگاه‌ها در خط مقدم دستگیری از مردم قرار دارد.

سروان پاسدار محمد رضا عبدالله آبادی از توزیع بسته‌های غذایی در بین نیازمندان،آذین بندی شهر ،ایجاد میز خدمت در محلات و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و همچنین تشکیل استودیو بسیج ازسوی این حوزه را به عنوان بخشی از فعالیت های هفته بسیج نام برد.
انتهای پیام/فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید