آمار

شما اینجا هستید

باسوادی 17 سوادآموز نهضت سواد آموزی در سال گذشته

فرماندار شهرستان آران و بیدگل : نقش آموزش و پرورش و نهضت سوادآموزی در ریشه‌کنی بی‌سوادی و پیشرفت این شهرستان مهم است/ در سال گذشته ۱۳۷ سوادآموز با بهره‌گیری از ۲۵ مربی نهضت سوادآموزی در شهرستان آران و بیدگل باسواد شدند.

باسوادی 17 سوادآموز نهضت سواد آموزی در سال گذشته

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، «دکتر اسماعیل بایبوردی» فرماندار شهرستان آران و بیدگل از اهتمام مدیریت آموزش و پرورش، مربیان و آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی این شهرستان در سوادآموزی بی‌سوادان تقدیر کرد و گفت: نهضت سواد آموزی از بدو تاسیس توانسته است با آموزش و آگاهی بخشی به مردم در مهارت‌های سوادآموزی به افراد بی‌سواد، گام‌های موثری بردارد.

وی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در شهرستان آران و بیدگل را عاملان دانایی و حاملان آگاهی ذکر کرد و افزود: نقش آموزش و پرورش و نهضت سوادآموزی در توسعه و پیشرفت این شهرستان مهم ارزیابی می‌شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل بر مجهز بودن مربیان و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی به ابزار سعه صدر در فرآیند آموزش تاکید کرد و گفت: در سال گذشته ۱۳۷ سوادآموز با بهره‌گیری از ۲۵ مربی نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل باسواد شدند.

دکتر بایبوردی اظهار امیدواری کرد تا با شناسایی وآموزش بی‌سوادان و حضور حداکثری نهضت سوادآموزی در ریشه‌کنی بی‌سوادی در شهرستان کمک کنیم.

گفتنی است طی احکام جداگانه‌ای اعضای شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی شهرستان آران و بیدگل با امضای فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل منصوب شدند.

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید