آمار

شما اینجا هستید

برگزاری مسابقه کتابخوانی « سلام بر ابراهیم » در شهرستان آران و بیدگل

همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس مسابقه کتابخوانی سلام بر ابراهیم از طریق شبکه‌های مجازی برگزار شد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی « سلام بر ابراهیم » در شهرستان آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سعید ضابطی" همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس از برگزاری مسابقه ویژه این هفته با عنوان " سلام بر ابراهیم " خبر داد و گفت: این مسابقه کتابخوانی در قالب سوالات تستی از کتاب « سلام بر ابراهیم » کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، تهیه شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل اظهار کرد: کتاب سلام بر ابراهیم مجموعه ای در قالب زندگینامه ای مختصر و ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقود الاثر «ابراهیم هادی»، حاصل بیش از پنجاه مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است.

دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل افزود: این کتاب یادآور شهیدگمنام و مفقود الاثر « ابراهیم هادی» است و احوال پهلوانی شجاع، مداحی دلسوخته، معلمی فداکار، کشتی‌گیری قهرمان، رفیقی دلسوز، فرماندهی پرتلاش، استاد تهذیب نفس و انسانی عاشق خدا و…  بیان می کند که با دریافت مدال شهادت اکمال یافت و سالهاست در فکه مانده تا خورشیدی باشد برای راهیان نور.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه این مسابقه از اولین روز هفته دفاع مقدس آغاز شده افزود: این مسابقه شامل 10 سوال تستی است که علاقمندان برای شرکت در این مسابقه، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی  https://aranbidgol.farhang.gov.ir/fa/mosabeghat/defaemoghaddas و دریافت فایل pdf می بایست پاسخ گزینه های صحیح را به نشانی و پست الکترونیکی aranbidgol@farhangmail.ir ارسال نمایند.

ضابطی با اشاره به اینکه 10مهرماه آخرین مهلت ارسال پاسخ به این مسابقه است اظهار داشت: همزمان با اربعین حسینی به قید قرعه جوایزی به شرکت کنندگان این مسابقه کتابخوانی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/ حمزه نجاتی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید