آمار

شما اینجا هستید

بهره برداری از ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی آران و بیدگل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آران و بیدگل از بهره برداری ایستگاه شماره ۲ این سازمان با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال همزمان با روز آتش نشانی و خدمات ایمنی خبر داد.

بهره برداری از ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از خبرگزاری شبستان؛ "منوچهر برزگر" همزمان با هفتم مهرماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی، ایستگاه شماره ۲ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آران و بیدگل به بهره برداری رسید.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آران و بیدگل افزود: این ایستگاه در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و با زیربنای یک هزار و ۵۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال احداث شده است.

برزگر با اشاره به گستردگی جغرافیایی و فاصله نسبتا بالای ایستگاه شماره ۱ آتش نشانی آران و بیدگل گفت: ایجاد ایستگاه شماره دو آتش نشانی، عامل ایمنی بیشتر ۵۰۰ واحد صنعتی شهرک سلیمان صباحی خواهد بود و اگر آتش سوزی یا رویدادی غیر قابل پیش بینی در شهرک صنعتی شهرستان به وجود آید، آمادگی لازم برای امدادرسانی لازم و سریع فراهم شده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آران و بیدگل با بیان اینکه هم اکنون ۳۰ آتش نشان با ۱۰ خودرو سبک و سنگین در مجموعه آتش نشانی خدمت رسانی به شهروندان را بر عهده دارند، تصریح کرد: ایستگاه شماره دو آتش نشانی آران و بیدگل با ۹ نیروی عملیاتی و دو دستگاه خودرو از امروز فعالیت خود را آغاز کرد.

برزگر، متوسط جهانی زمان رسیدن آتش نشان‌ها به محل حادثه را ۳ تا ۵ دقیقه عنوان کرد و گفت: آتش نشان های آران و بیدگلی به طور متوسط ۳ دقیقه پس از اعلام حادثه به محل می رسند.

انتهای پیام/محمدرضا رحمتی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید