آمار

شما اینجا هستید

استودیو دفاع مقدس

اولین استودیو تخصصی دفاع مقدس در شهرستان آران و بیدگل به همت کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) عباس آباد راه اندازی گردید.

استودیو دفاع مقدس

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ استودیو دفاع مقدس ؛ جدیدترین طرح مجموعه کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) عباس آباد شهرستان آران و بیدگل پیرامون دفاع مقدس  می باشد، که با همکاری واحد رسانه ای این مجموعه راه اندازی شده است.

این طرح با مشارکت مجموعه خبری فرهنگی طاووس بهشت انجام میپذیرد.

امسال با فراگیر شدن ویروس کرونا، برای گرامی داشتن چهلمین سالگرد دفاع مقدس شرایط ویژه و حساسی بوجود آمده است . با توجه به شرایط موجود و اهمیت بالای فضای رسانه ای و وجود نیروهای متخصص عرصه رسانه در مجموعه کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج ) تصمیم بر آن شده که برنامه های کوتاهی چون  پاسخ به شبهات پیرامون دفاع مقدس و همچنین خاطره گویی  رزمندگان از ایام دفاع مقدس، ضبط و برای پخش در شبکه های سیما آماده گردد.

لازم به ذکر است اولین استودیو تخصصی ضبط برنامه های تلویزیونی در شهرستان آران و بیدگل با عنوان "استودیو محرم" نیز در ایام محرم سال جاری به همت این مجموعه  آغاز بکار کرد.
آثار قبلی این مجموعه در رسانه ملی پخش گردیده است عبارتند از:

پیش از این مجموعه های:
 ملت امام حسین
نماهنگ نگاهبان انسانیت
مستند اولین خط
فیلم کوتاه دیدار
نماهنگ الهی عظم بلا
مناجات شعبانیه
موشن کامنت به سفارش پایگاه خبری رهبر معظم انقلاب

سه مجموعه تولیدی موشن کامنت سازمان‌ طرح و برنامه صداوسیما و ده ها کار رسانه ای حرفه ای دیگر توسط مجموعه فرهنگی رسانه ای طاووس بهشت تولید گردیده است .
استودیو دفاع مقدس طاووس بهشت آماده همکاری با موسسات و نهادهای دولتی و خصوصی، رزمندگان و آزادگان و جانبازان و... جهت اجرا و ضبط هرگونه برنامه با موضوع دفاع مقدس می باشد.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید