آمار

شما اینجا هستید

هماهنگی کامل آموزش و پرورش با شبکه بهداشت و درمان

مدیر آموزش و پرورش در جلسه مشترک با شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل: آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس هماهنگی لازم را با شبکه بهداشت و درمان دارد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل در جلسه مشترک با سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل اظهار داشت: معلمان و دانش اموزان خود می توانند با رعایت دستورالعمل های اولیه مقابله با کرونا، ترویج دهنده فرهنگ مقابله با این بیماری  در جامعه باشند.

وی افزود: مدارس در مناطق شهری و روستایی طبق دستورالعمل هایی مشخص و از قبل تعیین شده به صورت گروهی و نوبتی در مدارس شهری و به صورت کامل در مدارس روستایی بازگشایی می شوند.

وی با اشاره به اینکه مدارس در تمامی مقاطع در ساعات 35 دقیقه ای برگزار می شود تصریح کرد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و ضد عفونی کلاس های درس به صورت یک دستورالعمل در مدارس اجباری است.

وی با تاکید بر اینکه همه در مدارس ملزم به رعایت دستورالعمل ها هستند گفت: با برنامه ریزی های انجام گرفته هر مدرسه یک رابط سلامت جهت نظارت بر فعالیت های مدارس خواهد داشت و همچنین خدمتگزاران در مدارس نیز موظف به دریافت کارت سلامت هستند.

معدن دار در ادامه با اشاره به اینکه خانواده ها نگران حضور فرزندان خود در مدارس نباشند افزود: در کنار کلاسهای حضوری اینترنت رایگان برای شرکت دانش اموزان در کلاس های مجازی شاد برنامه ریزی شده است.

انتهای پیام/فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید