آمار

شما اینجا هستید

اعلام مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان آران و بیدگل

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان آران و بیدگل گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر آران و بیدگل همزمان با سراسر کشور از ساعت ۹/۳۰ صبح روز سه شنبه ۲۲ بهمن برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ عمران دلاوریان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  وستاد دهه فجر شهرستان آران و بیدگل  گفت: در دهه پنجم حیات پربرکت و طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی و در چهل و یکمین سالگرد فجر پیروزی انقلاب اسلامی پیام انقلاب اسلامی ایران در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شده است لذا راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان آران و بیدگل همزمان با سراسر کشور از ساعت ۹/۳۰ صبح روز  سه  شنبه ۲۲ بهمن از سه مسیر به سمت میدان شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.  
وی افزود: مسیر شماره یک راهپیمایی از آستان مقدس امامزاده هلال بن علی (ع) آغاز و با طی مسیر میدان امام حسن(ع)، خیابان 17 شهریور و خیابان نظام وفا به محل اجتماع مردم ولایتمدار در میدان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی این شهر ختم خواهد شد.
مسؤول ستاد دهه فجر شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: مسیر شماره دو این مراسم نیز از آستان مقدس هفت امام زاده (ع) آغاز و از خیابان های 22 بهمن و سید الشهدا(ع) به خیابان شهید رجایی و میدان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خواهد رسید.
دلاوریان افزود: راهپیمایان در مسیر شماره سه، از مسجد حضرت ولیعصر(ع) به سمت میدان امام حسن(ع) حرکت خواهند کرد و در این مسیر به راهپیمایان مسیر شماره یک ملحق خواهند شد.
وی ادامه داد: اجتماع راهپیمایان در میدان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با سخنرانی سردار رحیم لیالی معاونت سیاسی سپاه قدس و از  همرزمان شهید سلیمانی، اجرای سرود و قرائت قطعنامه پایانی همراه خواهد بود.
رئیس  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل به سایر مسیرهای راهپیمایی در نقاط شهری تابعه این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: راهپیمایی 22 بهمن در شهر نوش آباد از مسجد صادقیه این شهر آغاز خواهد شد و راهپیمایان پس از طی مسیر خیابان امام، میدان شهدا در گلزار شهدای نوش آباد تجمع خواهند کرد.
عمران دلاوریان افزود: راهپیمایی روز 22 بهمن در شهر ابوزید آباد از توابع بخش کویرات نیز با تجمع مردم از حوزه بسیج امام حسین(ع) آغاز و با پیمودن مسیر به سمت مسجد صاحب الزمان (عج) ، مسجد امام خمینی (ره) و آستان امام زاده عبداله (ع) ادامه می یابد.
وی افزود: همچنین راهپیمایی مردم سفید شهر از حرم بی بی سکینه خاتون(س) آغاز و با پیمودن مسیر خیابان منتظرالمهدی (عج) و مسجد قائمیه به گلزار شهدای این شهر ختم می شود.
رییس ستاد دهه فجر شهرستان  آران و بیدگل تصریح کرد: بدون شک مردم شهرستان ولایی آران و بیدگل که در سال‌های پیروزی انقلاب اسلامی جزو نخستین مناطق در تظاهرات علیه رژیم ستم شاهی بوده و 6 شهید در دوران انقلاب تقدیم کردند، با گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها و محبوب قلبها شهید  سپهبد حاج قاسم سلیمانی روز 22 بهمن نیز با شرکت در راهپیمایی و با ایجاد وحدت ملی  تجدید پیمانی دوباره با حضرت امام ،شهدا، آرمان‌های نظام مقدس جمهوریخواهان اسلامی و تجدید بیعت و میثاق  مجدد با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی خواهند داشت.
دلاوریان افزود: بنا به فرمایش رهبر انقلاب، مردم در 22 بهمن امسال در پاسخ به جنایت تروریستی  آمریکا در به شهادت رساندن سردار دلها بار دیگر با خلق این حماسه، مشت محکمی بر دهان دشمنان و استکبار خواهند کوبید.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید