آمار

شما اینجا هستید

همایش "مسجد سنگر انقلاب"

مسؤول هیات امنا مسجد امام زمان (عج) محله عباس آباد آران و بیدگل از برگزاری همایش «مسجد سنگر انقلاب» و گردهمایی فعالان مساجد و کانون های فرهنگی هنری مساجد در این شهرستان خبر داد.

مسجد سنگر انقلاب

 جواد رحمتی در گفت و گو با خبرنگار طاووس بهشت  گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و اربعین شهادت سردار پرافتخار اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، همایش «مسجد سنگر انقلاب» و گردهمایی فعالان مساجد و کانون های فرهنگی هنری مساجد در شهرستان آران و بیدگل برگزار می شود.

مسؤول هیات امنا مسجد امام زمان (عج) آران و بیدگل افزود: این همایش به همت هیئت امنای مسجد امام زمان (عج) و کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) و پایگاه بسیج امام رضا (ع)  این مسجد، دوشنبه ۲۱ بهمن ماه همزمان با اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد امام زمان(عج) محله عباس آباد آران و بیدگل برگزار خواهد شد.

رحمتی افزود: سخنران این مراسم،سرهنگ پاسدار«رحمت الله صفرآهنگ» خواهد بود که به بررسی و تبیین نقش سردار سلیمانی در تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی می پردازد.

جواد رحمتی افزود: اجرای سرود حاج قاسم هنوز زنده است و پخش کلیپ های مستند مصاحبه از نهضت انقلاب اسلامی شهرستان آران و بیدگل و اجرای مسابقه و شعرخوانی زبان دهی آران و بیدگل از دیگر برنامه های این همایش فرهنگی مذهبی است.

انتهای پیام/14

 

 

 

 

 

 

 

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید