آمار

شما اینجا هستید

پیام نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی

پیام تسلیت نماینده مردم آران و بیدگل و کاشان به مناسبت شهادت سردار اسلام و انقلاب حاج قاسم سلیمانی

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛
پیام تسلیت نماینده مردم آران و بیدگل و کاشان به مناسبت شهادت سردار اسلام و انقلاب حاج قاسم سلیمانی:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

"شهادت هنر مردان خداست." امام خمینی(ره)

سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی پس از سالها مجاهدت خالصانه در میدانهای جهاد با شیاطین و اشرار عالم، و آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام به دست شقی ترین انسان های روی زمین به این مقام والا رسید و خون پاکش بر زمین ریخت.

شهادت انسان‏ساز این سردار پر افتخار اسلام و مجاهد مخلص و متعهد و شجاع را به پیشگاه حضرت ولى عصر- ارواحنا فداه- مقام معظم رهبری، سپاه پاسدان انقلاب اسلامی، مردم همیشه در صحنه ایران و مسلمانان و مجاهدان جهان تسلیت و تبریک عرض مى‏ نمایم.

 تسلیت از آن رو که ملت شهیدپرور ما سرداری را از دست داد که در جبهه‏ هاى مقاومت، در میدانی به وسعت جهان اسلام علیه تروریست ها و مزدوران استکبار جهانی حماسه مى‏آفرید و سرلوحه مرام او اسلام عزیز و پیروزى حق بر باطل بود. او جنگجویى پرهیزکار و رزمنده ای متعهد بود که جهان و کشور اسلامى ما به او و امثال او احتیاج مبرم داشت و تبریک از آن رو که اسلام بزرگ چنین فرزندانى تقدیم ملتها و توده‏ هاى مستضعف می کند و سردارانى همچون او در دامن تربیت خود پرورش می دهد. مگر چنین نیست که زندگى عقیده و جهاد در راه آن است.

ملت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار قاسم سلیمانی و شهدای همراه او به ‌ویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و آمریکای جنایتکار و ایادی حقیر آنان بدانند که انتقام ملت ایران و ملت های مسلمان، سخت و شکننده خواهد بود.

سید جواد ساداتی نژاد
نماینده مردم مومن و شهیدپرور شهرستان های آران و بیدگل و کاشان در مجلس شورای اسلامی‌
انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید