آمار

شما اینجا هستید

ديدار رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان آران و بيدگل با حافظان نونهال و نوجوان مؤسسه فرهنگي قرآني مستغفرين بالاسحار شهرستان آران وبيدگل

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان آران و بيدگل با حافظان نونهال و نوجوان مؤسسه فرهنگي قرآني مستغفرين بالاسحار شهرستان آران وبيدگل ديدار کرد.

ديدار رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان آران و بيدگل با حافظان نونهال و نوجوان مؤسسه فرهنگي قرآني مستغفرين بالاسحار شهرستان آران وبيدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سعيد ضابطي از مؤسسه فرهنگي قرآني مستغفرين بالاسحار ديدار کرد.

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان آران وبيدگل در اين ديدار ضمن تأکيد بر اينکه يکي از حقوق فرزندان، تعليم قرآن به آنهاست گفت: در اين مؤسسه برنامه‌ريزي ويژه‌اي براي تربيت حافظان نونهال و نوجوان قرآن شکل مي گيرد و جلسات اين مرکز قرآني بعداز نماز صبح در مسجد ليله القدر محله عباس آباد آران و بيدگل برگزار مي‌شود و در حال حاضر تعداد 80 نونهال در اين کلاسها در حال فراگيري حفظ قرآن هستند.

دبير شوراي توسعه قرآني شهرستان آران و بيدگل در بين قرآن آموزان نونهال ونوجوان افزود: چه سعادتي خداوند به شما نونهالان عطا کرده که با قرآن مأنوس شده ايد چراکه انس با قرآن پشتوانه و حمايت کننده افراد در تمامي مسائل و مشکلات زندگي مي باشد. همراه شدن با قرآن باعث موفقيت در درس و زندگي شما خواهدشد. همانطوريکه نور خدا کتاب قرآن مي باشد شما نونهالان و نوجوانان هم نور خانواده و نور جامعه هستيد.

استاد ابوالفضل رحيم مربي و مديرمسئول اين مؤسسه ضمن اينکه خواستار توجه مسئولين فرهنگي به اين مرکز شد گفت: اين مؤسسه در حال اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مي باشد و در طول5 سال فعاليت تخصصي خود، موفق به تربيت 200 قرآن آموز از سنين 5 تا 16 سال شده  که از اين تعداد حدود60  قرآن آموز درمسابقات دانش آموزي، بسيج و آزمونهاي سراسري قرآن و عترت حائز رتبه‌هاي برتر شدند.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید