آمار

شما اینجا هستید

کتابخانه شهید بهشتی

 کتابخانه مسجد خاتم الانبیا(ص) مزین به نام شهید بهشتی(ره)  یکی از کتابخانه های مردم نهاد وعمومی شهرستان آران و بیدگل است./ عکس: محمدرضا خرم آبادی

کتابخانه شهید بهشتی

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ یکی از کتابخانه های مردم نهاد وعمومی شهرستان آران و بیدگل، کتابخانه مسجد خاتم الانبیا(ص) مزین به نام شهید بهشتی(ره) می باشد.
این کتابخانه که در طبقه فوقانی مسجد محله کوی بهار واقع است، از سال 1359 تا به امروز در تلاش است فرهنگ مطالعه را در میان خانواده ها ترویج دهد.
کتابخانه شهید بهشتی در موضوعات متنوعی از جمله فرهنگی،مذهبی،قرآنی، تاریخی،دانشگاهی،فضای مجازی و کامپیوتر، ادبیات، شعر،هنر و سرگرمی و... دارای مخزنی غنی از کتاب هاست که  تعداد قابل توجهی از آنها  چاپ جدید یک سال اخیر می باشند.
حضور چشمگیر کودکان و نوجوانان در کتابخانه و امانت گرفتن کتاب های کمک درسی و داستانی یکی از نکات مثبت این مرکز فرهنگی وابسته به کانون فرهنگی،هنری شهید بهشتی و زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان می باشد.
علاقه اعضای کتابخانه به کتب مذهبی و قرآنی نیز سبب شده است تا به طور ویژه قسمتی از کتابخانه  مخصوص به این موضوع مهم و تاثیر گذار قرار گییرد.
در فصل پاییز و زمستان، کتابخانه عمومی و مشارکتی شهید بهشتی روز های زوج(شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) از ساعت 17 الی 19 منتظر حضور شما علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی می باشد.
 در پایان یادی می کنیم از روحانی شهید مدبر نژاد از موسسان کتابخانه و کانون شهید بهشتی که برای اعتلای فرهنگ جامعه قبل از روز های جنگ تحمیلی برای مردم این دیار، فعالیتی بارارش را به یادگار گذاشته است و برای عزیزانمان در این پایگاه فرهنگی-اجتماعی آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.  

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید