آمار

شما اینجا هستید

دیدار جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل با عوامل تولید کننده پویانمایی «بنیامین»

پویانمایی بنیامین به "سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر کشور" راه یافت و دیپلم افتخار بهترین پویانمایی "سی و دومین جشنواره بین الملی فیلم کودک و نوجوان استان اصفهان" را کسب کرده است.

دیدار جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل با عوامل تولید کننده پویانمایی «بنیامین»

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل سعید ضابطی از نشست با سازندگان پویانمایی بنیامین خبر داد و گفت: نشستی با حضور نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، شهردار و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان در محل مؤسسه آینده نگار برگزارشد.

سید جواد ساداتی‌نژاد، نماینده مردم شهرستان های آران و بیدگل و کاشان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاش هنرمندان این شهرستان برای تولید این پویانمایی، این اثر را فاخر و تحسین برانگیز و افتخار آفرین دانست و گفت: ما با تمام توان از این اثر هنری حمایت می‌کنیم و به وجود جوانان هنرمند این منطقه افتخار می‌کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: فیلم سینمایی بنیامین برشی از زندگی مردم قوم بنی اسرائیل در مصر باستان است. داستان پسربچه ای به نام بنیامین که برای نجات جان مادرش از دست سربازان فرعون مجبور به سفر می شود که در این سفر اتفاقات خطرناکی برای  او رقم می خورد که منجر به تغییر نگرش و دیدگاه او نسبت به جامعه می گردد.

سعید ضابطی هدف از برگزاری این نشست را حمایت مالی و معنوی از این فیلم عنوان کرد و ادامه داد: این فیلم به همّت جمعی از جوانان ارزشی منطقه آران و بیدگل و کاشان تهیه شده و در روز ۱۵ آبان ماه در سینماهای سراسر کشور اکران می شود.

وی ابراز امیدواری کرد: با رایزنی های صورت گرفته هرچه زودتر این انیمیشن در شهرهای آران و بیدگل، سفیدشهر و ابوزیدآباد برای علاقمندان، کودکان و نوجوانان از طریق سینماسیار پخش می شود.

ضابطی ادامه داد: پویانمایی«بنیامین» شهریور ماه امسال با حضور در "سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان" مورد استقبال کودکان و خانواده‌ها قرار گرفت و توانست جایزه بهترین پویانمایی این جشنواره را کسب کند. این پویانمایی جزء یکی از پویانمایی های راه یافته به "سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر"می باشد.

وی خاطرنشان کرد: «بنیامین» فیلمی جذّاب و مهیّج برای کودکان به تهیه‌کنندگی مصطفی حسن آبادی و کارگردانی محسن عنایتی و محصول مؤسسه آینده نگار می باشد که به عنوان اولین پویانمایی سال ۹۸ سینمای ایران از ۱۵ آبان ماه توسط شرکت پخش بهمن‌سبز در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود.

انتهای پیام/12

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید