آمار

شما اینجا هستید

حضور ۶ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان آران و بیدگل

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل از حضور ۶ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در راهپیمایی ۱۳ آبان در این شهرستان خبر داد.

حضور ۶ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان آران و بیدگل

«به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، در مصاحبه با عمران دلاوریان با اشاره به اهمیت راهپیمایی استکبارستیز ۱۳ آبان گفت: بیش از شش هزار و ۵۰۰ دانش آموز در سطح شهرستان آران و بیدگل در این راهپیمایی شرکت می کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: حدود سه هزار و ۵۰۰ دانش آموز در مرکز شهر و بیش از سه هزار دانش آموز در شهرها و روستاهای این شهرستان در این مراسم حضور خواهند داشت.

دلاوریان بیان داشت: راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر آران و بیدگل از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح روز دوشنبه از دو مسیر میدان امام حسن مجتبی علیه السلام و میدان امام خمینی (ره ) به سمت مصلای نماز جمعه انجام خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: اجتماع دانش آموزان در مصلای نماز جمعه ساعت ۱۱ صبح خواهد بود. در این مراسم حجت الاسلام «ابوالفضل سلیمانی» امام جمعه آران و بیدگل به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

عمران دلاوریان با بیان اینکه در پایان راهپیمایی ۱۳ آبان، قطعنامه پایانی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی قرائت خواهد شد، گفت: تلاش شده در راهپیمایی و مراسم پایانی امسال، نقش ویژه ای به دانش آموزان و دانشجویان داده شود و تشکل های دانش آموزی و دانشجویی برنامه های متعددی را برای این روز تدارک دیده اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل، شعار راهپیمایی ۱۳ آبان ماه ۹۸ را «استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا» عنوان کرد و گفت: یکی از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی، مبارزه با استکبار و مستکبران است و ۱۳ آبان نماد تجلی مقاومت ملت ایران است.

دلاوریان افزود: این روز تنها مختص به دانش‌آموزان نیست و همه باید در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کنند، لذا با توجه به دشمنی ها وشرارت های آمریکا در چهل سال گذشته علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی از عموم مردم دعوت می شود همگام با دانش آموزان در این مراسم حضور داشته باشند.

به گزارش طاووس بهشت، آران و بیدگل از شهرهای پیش رو در تظاهرات و اعتراضات تاریخی انقلاب  علیه ظلم ستم‌شاهی است که در این مسیر با تقدیم شهید و مجروح برگ زرینی در کارنامه فعالیت سیاسی خود برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی دارد.

انتهای پیام/12

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید