آمار

شما اینجا هستید

برپایی نمایشگاه کتاب « مهر » در آران و بیدگل

نمایشگاه کتاب « مهر » در سالن نمایشگاهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل دایر شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ نمایشگاه کتاب" مهر" با بیش از3000عنوان کتاب در این شهرستان، به مناسبت بازگشایی مدارس در سالن نمایشگاهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل دائر شده است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل هدف از برپایی این نمایشگاه را ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی خواند و افزود: این نمایشگاه سومین نمایشگاه فصلی در سال جاری است که با بیش از3000عنوان کتاب در حوزه های دینی، اخلاقی، روانشناسی، کودک و داستان با همکاری انتشارات "گل بی تا" برپا شده است.
دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند: « نقش کتاب یک نقش بی‌بدیل است، البته بهترین کتابها، کتابی است که انسان را به سمت خداوند و ارزش‌های والا و انقلابی هدایت کند، و امیدواریم کتاب جایگاه حقیقی خود را در جامعه بیابد» افزود: کتاب و کتابخوانی یکی از ضرورت‌های زندگی آحاد مردم بویژه جوانان است.
سعید ضابطی با اشاره به اینکه تمامی کتاب های این نمایشگاه با تخفیف 10تا40 درصد تخفیف به فروش می رسد گفت: این نمایشگاه تا 25شهریورماه در سالن نمایشگاهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در بلوار آیت الله عاملی (ره)، خیابان ارشاد برای بازدید عموم دایر می باشد.
خاطرنشان می شود در این نمایشگاه برای دانش آموزان ویژه مدارس، تخفیف ویژه ای در نظرگرفته شده است.

انتهای پیام/14

 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید