آمار

شما اینجا هستید

اولین همایش آزادگان سرافراز شهرستان های آران و بیدگل و کاشان

اولین همایش آزادگان سرافراز شهرستان های آران و بیدگل و کاشان توسط حوزه هنری شهرستان آران و بیدگل در سالن شهدای دولت فرمانداری آران و بیدگل برگزار شد.

اولین همایش آزادگان سرافراز شهرستان های آران و بیدگل و کاشان

به گزاش خبرنگار طاووس بهشت؛ شامگاه سه‌شنبه در سالن شهدای دولت فرمانداری آران و بیدگل در مراسمی باشکوه از سالها اسارت و رشادت آزادگان یاد شد.

در این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم مسئول حوزه هنری شهرستان  خلیلی به خوش آمد گویی و شرحی کوتاه از مراسم پرداخت و توجه به آزادگان را در تمام حوزه ها مورد تاکید قرار داد تا از این ظرفیت بالای انسانی بهتر استفاده شود.

در ادامه مراسم از خاطرات آزاده سرافراز حاج ابوالفضل کریمشاهی در دوران اسارت و درد دل های ایشان حاضرین استفاده کردند و چکیده خاطرات این بود که برای دفاع از وطن، ناموس و خاک همه مردم و جوانان در حد توان تلاش کردند واین کار هیچ منتی نیست بلکه وظیفه است ولی باید کسانی که در مسند قدرت و مسئولیت هستند بیشتر حواسشان را جمع کنند.

در ادامه مراسم امام جمعه محترم شهرستان ، آیت الله سید محمد موسوی در سخنانی به جایگاه رفیع آزادگان اشاره کرد و گفت : اسرای انقلاب نماد و اسوه صبر انقلابی بودند که با تحمل درد و رنج اسارت و دوری از خاک و خانواده به پیروزی در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی خیلی کمک کردند.

وی گفت: اگر شهدا رفتند و با رفتنشان درخت انقلاب را تناور کردند، آزادگان با تحمل سالها اسارت و شکنجه نمادی از صبر و تقوی در مقابل تجاوز و جنگ طلبی قدرتهای استکباری جهان هستند.

در ادامه مراسم خاطره گویی یکی دیگر از آزادگان سرافراز زیبایی مراسم را دوچندان کرد و سپس فرماندار محترم آقای بایبوردی در سخنانی جایگاه آزادگان را بسیار بالا برشمرد و گفت این عزیزان همسنگران و بازماندگان همرزمان شهدا بودند.

وی ادامه داد: آزادگان باید بیش از این مورد توجه باشند و از آنها در تمام صحنه های انقلاب استفاده شود تا از صبر و استقامت این یادگاران جبهه های حق علیه باطل یاد شود .

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید