آمار

شما اینجا هستید

امامزادگان شاخص منطقه؛ میزبان جشنواره دهه کرامت

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: برنامه‌های جشنواره دهه کرامت با حضور خادمين امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) در آستان مقدس هشت امامزاده شاخص شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل برگزارمی شود.

امامزادگان شاخص منطقه؛ میزبان جشنواره دهه کرامت

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ حجت الاسلام اصغر توسلی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان ، در نشست هم اندیشی روسای اوقاف کاشان و آران و بیدگل و مدیران بقاع شاخص این دو شهرستان گفت: برنامه‌های دهه کرامت به همت اداره اوقاف و امور خیریه کاشان و آران وبیدگل به صورت مشترک در امامزادگان سلطانعلی ابن باقر (ع)،  ولی ابن موسی راوند، قاسم (ع) فین کاشان، محمد هلال ابن علی (ع) آران و بیدگل،بی بی زینب یزدل و عبدالله (ع) ابوزیدآباد برگزار می‌شود.

وی افزود: مراسم افتتاحیه برنامه‌های دهه کرامت درروز چهارشنبه ۱۲ تیرماه مصادف با شب ولادت حضرت معصومه (س) در امامزاده هادی (ع) آران وبیدگل اجرا می‌شود.

به گفته وی، ویژه برنامه‌های جشنواره دهه کرامت در امامزاده سلطان امیر احمد (ع) کاشان روز یکشنبه ۱۶ تیرماه مصادف با ایام تکریم از امامزادگان، در آستان مقدس علی ابن باقر (ع) روز پنجشنبه ۲۰ تیرماه قبل از نماز مغرب و عشاء، مراسم در آستان مقدس هلال ابن علی (ع) آران و بیدگل در روز پنجشنبه شب ۲۰ تیرماه و در امامزاده قاسم بن علی النقی (ع) باب المراد آران وبیدگل روز جمعه ۲۱ تیرماه همراهه با نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار می‌شود.

حجت الاسلام توسلی، حضور خادمین امامزادگان شهرستان‌های کاشان و آران وبیدگل به همراه خادمین آستان مقدس حضرت معصومه (س) در جشنواره ملی فرهنگی هنری آه و آهو را در روز شنبه ۱۵ تیرماه یادآورشد و گفت: برنامه‌های جشنواره در دو جمعه ۱۴ و ۲۱ تیرماه نیز در قالب پخش زنده برنامه تلوزیونی عصر عاشقی همراه با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء از رسانه ملی پخش خواهدشد.

وی تصریح کرد:‹‹عصر عاشقی›› در عصر روز جمعه ۱۴ تیر ماه در امامزاده هادی (ع) فین کاشان و جمعه ۲۱ تیرماه در امامزاده بی بی زینب (س) یزدل قبل از اذان مغرب و عشا برگزار و از شبکه سراسری به صورت زنده پخش خواهد شد.

به گفته وی، تلاش می‌شود برنامه ‹‹عصر عاشقی›› از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بعنوان طرح پایلوت و الگو به سراسر کشور معرفی شود.

نشست هم اندیشی روسای اوقاف کاشان و آران و بیدگل و مدیران بقاع شاخص این دو شهرستان با موضوع اجرای برنامه‌های جشنواره دهه کرامت در بقاع متبرکه در آستان مقدس سلطانعلی ابن امام محمد باقر (علیهمالسلام) در مشهداردهال کاشان، برگزارشد.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید