آمار

شما اینجا هستید

دوره «تربیت مربی قرآن مهد کودک و پیش‌دبستانی»

به همت مؤسسه مهد قرآن آران و بیدگل؛ دوره «تربیت مربی قرآن مهد کودک و پیش‌دبستانی» برپا می‌شود.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، دوره «تربیت مربی قرآن مهد کودک و پیش‌دبستانی»  برپا می‌شود. گروه مؤسسات قرآنی مردم‌ نهاد ــ دوره تربیت مربی قرآن مهد کودک و پیش‌دبستانی از سوی مهد قرآن کریم و ولایت شهرستان آران و بیدگل پس از ماه رمضان برپا می‌شود. مهد قرآن کریم و ولایت شهرستان آران و بیدگل با همکاری اداره آموزش و پرورش این شهرستان، دوره آموزشی تربیت مربی قرآن مهد کودک و پیش‌دبستانی را برگزار می‌کند.
آموزش کتب رسمی پیش‌دبستانی و مهد کودک تحت نظر آموزش و پرورش، آموزش کتب فوق‌برنامه قرآنی شامل(حفظ سوره‌های کوچک، اندرزهای قرآنی، آداب و اخلاق اسلامی، سبک زندگی) از جمله عناوین و مواد آموزشی است که در این دوره در نظر گرفته شده است.

دوره تربیت مربی مهدکودک و پیش دبستانی برپا می‌شود. این دوره آموزشی که پس از ماه رمضان آغاز می‌شود، در ۶۰ ساعت به صورت حضوری و ۴۰ ساعت در قالب کارورزی برنامه‌ریزی شده است.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۵۴۷۳۸۰۰۵ و ۵۴۷۳۵۰۰۵ تماس حاصل کرده و یا به نشانی اصفهان، شهرستان آران و بیدگل، میدان امام خمینی(ره)، خیابان سیدالشهداء، خیابان مختص‌آباد مراجعه کنند.

 

انتهای پیام / فاطمه بی خوابی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید