آمار

شما اینجا هستید

فراخوان چاپ کتاب عکس از تشییع ۱۷۵ شهید غواص

حوزه هنری از تمام عکاسان و خبرگزاری‌هایی که عکس‌هایی از مراسم تشییع 175 شهید غواص دفاع مقدس و تدفین آنها در سراسر کشور دارند، دعوت به عمل می‌آورد تا عکس‌های خود را برای نمایشگاه و چاپ در کتاب از این مراسم نورانی ارسال کنند.

 

عکاسان برای شرکت در این نمایشگاه که به عکس‌های تشییع و خاک‌سپاری 175 شهید غواص اختصاص دارد تا چهارشنبه 11 شهریور ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

نمایشگاه و چاپ کتاب عکس سوره اخلاص که به (عکس‌های تشییع و خاک‌سپاری 175 شهید غواص) اختصاص دارد، برگزار می‌شود.

از تمام عکاسان و خبرگزاری‌هایی که عکس‌هایی از مراسم تشییع 175 شهید غواص دفاع مقدس و تدفین آنها در سراسر کشور دارند، دعوت به عمل می‌آورد تا عکس‌های خود را برای نمایشگاه و چاپ در کتاب از این مراسم نورانی ارسال کنند.

هر عکاس ابتدا باید در سایت مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری ثبت نام و مشخصات و عکس های خود را بارگذاری و سپس آن ها را با کیفیت اصلی و با درج کد رهگیری دریافت شده از سایت روی سی دی ارسال کند.

عکس‌‌ها باید روی سی دی و با کیفیت اصلی و رزولوشن 300 dpi ارسال شوند. عکس‌های ارسالی روی سی دی باید به اسم کد رهگیری دریافتی مربوط به هر عکس ذخیره شوند.

از افراد برگزیده سه نفر به صورت قرعه کشی برای سفر کربلا انتخاب خواهند شد و همچنین به هر عکس راه یافته به کتاب و نمایشگاه مبلغ 1،000،000 ریال پرداخت خواهد شد.

گفتنی است، هنرمندان برای شرکت در این نمایشگاه تا چهارشنبه 11 شهریور ماه فرصت دارند، آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند و توجه داشته باشند که به هیچ عنوان این تاریخ با توجه به برگزاری نمایشگاه عکس در چهلم دفن شهدای غواص تمدید نخواهد شد.

علاقه مندان برای شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را به صورت حضوری یا از طریق پست به نشانی: خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، طبقه همکف، دبیرخانه مرکزی جشنواره های حوزه هنری ارسال کنند.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید