آمار

شما اینجا هستید

آغاز ثبت نام «خادمین شهدا» برای نوروز

ثبت نام خادمین راهیان نور برای خادمی در مناطق جنوب کشور در نوروز ۱۳۹۴ از طریق وب سایت کوله بار با عنوان «خادمین شهدا» آغاز شد.

خادم شهدا

طاووس بهشت: ثبت نام خادمین راهیان نور برای خادمی در مناطق جنوب کشور در نوروز ۱۳۹۴ از طریق وب سایت کوله بار با عنوان «خادمین شهدا» آغاز شد.

در اطلاعیه شرایط ثبت نام برای علاقه مندان در این طرح آمده است:

شيعه شدن و شيعه ماندن هنری بزرگ است ،خصوصا حال كه آخرالزمان است و شيعه را به شرط تنوري مي خرند و آتش كف دست.

در این آشوب بازار به مقام منّا اهل البیت رسیدن هنری است بس عظیم...

و خادم به مقام منّا اهل البیت می رسد.

به حول و قوه الهی ثبت نام داوطلبین خادمی شهدا در مناطق عملیاتی کشور در سال 94-93 از تاریخ 93/09/25 لغایت 93/10/05 با تکمیل فرم ثبت نام و گذراندن مراحل گزینش به کسوت خادمی شهدا نائل شوند.

نکات مهم

1- سایت رسمی ثبت نام خادم الشهدا، همین سایت می باشد.

2- هر داوطلب یک بار نام نویسی نموده و در طول سال و پروژه های مختلف نیاز به ثبت نام مجدد نیست.

3- در انتهای نام نویسی، نام کاربری و رمز ورود به ایمیل شما ارسال می شود. در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.(نام کاربری داوطلبین، کد ملی هر فرد می باشد.)

4- تمامی اطلاعات مندرج در فرم نام نویسی به صورت صحیح و کامل پر شود.( فرمهای ناقص و درج اطلاعات غلط باعث ابطال ثبت نام می شود.)

5-شرایط ثبت نام و پذیرش نهائی خادمین شهدا به شرح ذیل می باشد:

- احراز شرایط لازم اخلاقی- اجتماعی و سیاسی

- عدم فعالیت در گروههای معاند سیاسی

- داشتن حداقل 18 سال برای خادمین عمومی و حداقل 16 سال برای خادمین دانش آموزی

- همراه داشتن رضایتنامه برای خادمین خواهر و خادمین زیر 18 سال

- دو نفر معرف روحانی یا پاسدار (فرم مربوطه را پس از ثبت نام، از پروفایل خود دریافت و بعد از تکمیل به دفاتر کمیته های استانی تحویل نمائید.)

تاییدیه صحت سلامت روحی و جسمی از مراجع ذیربط (فرم مربوطه را پس از ثبت نام، از پروفایل خود دریافت و بعد از تکمیل به دفاتر کمیته های استانی تحویل نمائید.)

- انجام مرحله مصاحبه و گزینش (داوطلبینی که قبلا پذیرش شده اند،نیاز به مصاحبه مجدد ندارند.)

6- تمامی داوطلبین بعد از نام نویسی ، جهت گزینش و مصاحبه توسط کمیته های استانی فراخوان می شوند.(به دلیل جلوگیری از ازدحام ، کمیته خادمین استانها به صورت زمان بندی شده، اقدام به فراخوان و گزینش و مصاحبه خادمین گرامی خواهند نمود لذا از تماس و یا مراجعه غیر ضروری خودداری فرمائید.)

7- گزینشها فقط توسط کمیته خادمین مستقر در استانها صورت می گیرد. (شماره تماس کمیته های خادمین استانها را از اینجا دریافت نمائید.)

8- در مرحله گزینش و مصاحبه، اطلاعات مندرج در پرونده ها و ... بررسی می شود. لذا در صورت نقصان پرونده ( اعم از عدم درج عکس، پرننمودن گزینه ها وجدولهای مندرج در سایت و یا درج اطلاعات ناقص و غلط و ...) پرونده خادمی رد می شود. لذا داوطلبین گرامی باید توجه داشته باشند، در صورت درج اطلاعات ناقص و .. تا زمان گزینش آن را کامل نمایند.

9- داوطلبینی که پیام تائیدیه نهایی را از کمیته مرکزی خادمین دریافت می کنند، به کسوت خادم افتخاری نائل آمده و جهت انجام ماموریتها و برنامه های مختلف خادمی شهدا فراخوان می شوند. (در طول سال و همزمان با اجرای برنامه های راهیان نور، از خادمین داوطلب جهت اجرای برنامه های خادمی و یا اعزام به مناطق عملیاتی استفاده خواهد شد.)

10- برنامه های راهیان نور و خادمی شهدا شامل خادمی در مناطق عملیاتی جنوب، شمال غرب، غرب، راهیان نور دریایی، خادمی گلزارهای
شهدا و یادواره ها و ... می باشد که متناسب با زمان اجرای برنامه ها، اطلاع رسانی ها خواهد شد.

11- قبول شدن در مرحله گزینش به منزله اعزام نبوده و جهت اعزام به مناطق عملیاتی، با دفاتر کمیته های استانی تماس حاصل فرمائید.

12- جهت کسب اطلاعات بیشتر با کمیته های خادمین مستقر در استانها تماس بگیرید. در صورت داشتن شکایات و پیشنهادات میتوانید با شماره های 02536671404-09197897886 و یاسامانه پیامکی 200001404 تماس حاصل فرمائید.

علاقمندان می توانند از روز سه شنبه ۲۵ آذر ماه ۹۳ لغایت ۵ دی ماه ۱۳۹۳ فقط از طریق وب سایت کوله بار به نشانی اینترنتی www.khadem.koolebar.ir برای ثبت نام اقدام نمایند.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه‌ها

سلام اگه بشه جدول زمان بندی خادمین الشهدا رو برامون بفرستین سال 94
+1
-1
-1

سلام خدمت دوست عزیز، همانطور که در متن خبر نیز ذکر شده است برگزار کننده این طرح وب سایت کوله بار است و ما فقط نسبت به اطلاع رسانی این کار اقدام نموده ایم و هیچ گونه اطلاعی از چند و چون و کیفیت برگزاری آن نداریم فقط می توانیم برای راهنمایی، شما را به متون پایانی این خبر راهنمایی کنیم و توجه شما را به شماره های تماس داده شده و وب سایت آن جلب کنیم.
+1
-1
-1

دیدگاه جدیدی بگذارید